Дом №11 - вул. Ломоносова, №85-Б

Голосеевский р-н, Теремки-2
evrika.domik.ua
користувач форуму
Ответов: 65
Уважаемые Соседи! Подскажите, пожалуйста, какой аванс нонче надо заплатить жеку за 1ку по условиям трехстороннего договора? Спасибо!
1px
користувач форуму
Ответов: 81
KroshkaAleshka писал(а):Уважаемые Соседи! Подскажите, пожалуйста, какой аванс нонче надо заплатить жеку за 1ку по условиям трехстороннего договора? Спасибо!

Розрахунок є в персональному кабінеті на сайті Аркади.

Цитата:
Попередній розрахунок
щомісячних витрат на обслуговування та експлуатацію будинку та
розрахунок розміру авансового внеску за адресою : житловий будинок № 11 по вул.
Глушкова 6, в Голосіївському районі м. Києва (будівельна адреса)
Розрахунковий період - 3 місяці

1.Утримання будинку та прибудинкової території – 7, 56 грн. за 1м.кв. за 1місяць:
- для однокімнатної квартири (36,00м.кв.) х 7,56грн. х 3місяці = 816,48грн.
- для двокімнатної квартири (61,00м.кв.) х 7,56грн. х 3місяці = 1383,48грн.
- для трьохкімнатної квартири (82,00м.кв.) х 7,56грн. х 3місяці = 1859,76грн.

2.Оплата за водопостачання та водовідведення - 255, 62 грн.
5,5 м. куб. за 1 місяць х 3місяці = 16,5 м.куб. х 15,492грн.(ціна холодного водопостачання та
водовідведення станом на 01.06.2018р.) = 255,62грн.

3.Оплата за електроенергію квартири – 1260,00 грн.
250 кВт за 1 місяць х 3 місяці =750кВт х 1, 68 грн.(ціна 1кВт станом на 01.01.2018 р.) = 1260,00грн.

4. Розрахунок розміру авансового внеску: п.1 + п.2 + п.3
разом для однокімнатної квартири - 2332, 10грн.
разом для двокімнатної квартири - 2899,10грн.
разом для трьохкімнатної квартири – 3375,38 грн.
користувач форуму
Ответов: 65
Спасибо большое! Я из 12го дома.
У нас пока в личных кабинетах только инфа про переносы
Розрахунок є в персональному кабінеті на сайті Аркади.
користувач форуму
Ответов: 833
MTaras писал(а):Запросили на середу. 6 поверх

Ну як все пройшло?
користувач форуму
Ответов: 241
Igoris писал(а):Ну як все пройшло?

Присоединяюсь к вопросу :)
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Спочатку був огляд квартири( з суттєвих недоліків, то це іржа на шпалерах). Далі або підписуєте акт прийняття, або пишете про зауваження, які мають виправити протягом 2-3 тижнів. Наступний крок - Аркада. Там все було довго. Спочатку одна заява, потім наступна, підписуються додаткові угоди, договори тощо. Оплата. І дають перепустку для доступу. Однак ключів не дають, тому що немає світла. Ключі видадуть після підключення, десь 27 липня.
користувач форуму
Ответов: 407
Вот такая инфа
ДАБИ 10-11.png
ДАБІ
користувач форуму
Ответов: 29
Igoris писал(а):Ну як все пройшло?

Вибачте, не було часу відписати.
Якщо коротко, то акт я не підписав. Я писав заяву на відмову від ремонту, і його мені благополучно закінчили. Домовилися про демонтаж. (Доречі, мені здається, когось чекає сюрприз на 6 поверсі у вигляді квартири без ремонту - вони переплутали квартири). Лінолеум устелений аби-як, на шпалерах гарні плями іржі. Електричні коробки світяться через шпалери.
Загалом враження від будинку непогані, але поки немає лічильників електроенергії, і як наслідок - немає світла в квартирах.
Із приємного - лічильники води встановленні, опломбовані та підключені до водоканалу для дистанційного зняття показників.
користувач форуму
Ответов: 185
MTaras писал(а):Вибачте, не було часу відписати.
Якщо коротко, то акт я не підписав. Я писав заяву на відмову від ремонту, і його мені благополучно закінчили. Домовилися про демонтаж. (Доречі, мені здається, когось чекає сюрприз на 6 поверсі у вигляді квартири без ремонту - вони переплутали квартири). Лінолеум устелений аби-як, на шпалерах гарні плями іржі. Електричні коробки світяться через шпалери.
Загалом враження від будинку непогані, але поки немає лічильників електроенергії, і як наслідок - немає світла в квартирах.
Із приємного - лічильники води встановленні, опломбовані та підключені до водоканалу для дистанційного зняття показників.

Подскажите, пожалуйста, а что вам сказали по поводу света? Когда все подключат? Спасибо
користувач форуму
Ответов: 833
MTaras писал(а):Вибачте, не було часу відписати.

Дякую за інформацію!
Оце вони протупили з ремонтом...)
По-ідеї на вхідні двері мали б копію вашої заяви прикріпити щоб було видно будівельникам...
користувач форуму
Ответов: 263
MTaras писал(а):Я писав заяву на відмову від ремонту, і його мені благополучно закінчили. Домовилися про демонтаж.

Мне позавчера такой сон приснился, что пришёл я на просмотр, а там ремонт, от которого я отказался...

Igoris писал(а):По-ідеї на вхідні двері мали б копію вашої заяви прикріпити щоб було видно будівельникам...

Я когда заявление на отказ писал, так прораб кричал в трубку, чтобы не давали рабочим ключи, иначе те могут положить плитку. Тогда подумал, что же это за работники такие, раз отсутствие ключей для них лучше любого объявления на дверях... Зомби какие-то?
користувач форуму
Ответов: 168
Была на просмотре квартиры 3 комнатной. Впечатления хорошие. В квартире все хорошо. Ожидала худшего. Квартиру не приняли из-за отсутствия электричества. Сказали через три недели электричество будет во всех квартирах. В доме есть электричество, а в квартирах нет. Дома не так уж и близко друг к другу. Вид из окон отличный. Этаж 9.
користувач форуму
А у вас планировка 3-А или 3-Б ?
користувач форуму
Планировка 3б. Квартира не моя, а моей подруги. Я инвестор 15 дома. Просто ходила на просмотр вместе ради интереса
користувач форуму
pelmenka писал(а):Планировка 3б. Квартира не моя, а моей подруги. Я инвестор 15 дома. Просто ходила на просмотр вместе ради интереса

У меня тоже 3Б, радует хороший отзыв. Главное чтобы нам вместо паркингов 5ти этажных, пару свечек не поставили перед окнами. Арrада может :)
користувач форуму
Согласна, вид очень красивый. Надеюсь ничего Аркада не выстроит, кроме запланированного паркинга. Мы живём на Теремках давно и всегда мечтали купить детям новое жилье тут. Вообще, мы очень довольны.
користувач форуму
Ответов: 109
pelmenka писал(а):Согласна, вид очень красивый. Надеюсь ничего Аркада не выстроит, кроме запланированного паркинга. Мы живём на Теремках давно и всегда мечтали купить детям новое жилье тут. Вообще, мы очень довольны.

так вид дійсно хороший :yes:
20180525_141508.jpg
новий користувач
Ответов: 17
pelmenka писал(а):Была на просмотре квартиры 3 комнатной. Впечатления хорошие. В квартире все хорошо. Ожидала худшего. Квартиру не приняли из-за отсутствия электричества. Сказали через три недели электричество будет во всех квартирах. В доме есть электричество, а в квартирах нет. Дома не так уж и близко друг к другу. Вид из окон отличный. Этаж 9.

Добрый день! Спасибо за позитив и хороший отзыв ;) очень порадовал Ваш комментарий! Скажите, а в 3 комнатной квартире кухня сколько кВ.м.? Как она смотрится ? Совсем маленькая или жить можно? ;)
користувач форуму
Хороший вопрос насчёт кухни. Мы тоже это обсуждали и спорили. Но пришли к единому мнению. Жить можно и даже комфортно. Убрать стены между кухней и коридором, снять дверь балконную и окно. Балкон утеплить. Как то так. Но если семья из трёх человек, то можно и так жить, ничего не ломать. Вообще, надо подумать специалистам. Но впечатления очень хорошие. Если бы был свет, то можно и переехать. Хотя как для 82 кв.м, как то не очень большой показалась квартира. Но уютно.
користувач форуму
Подскажите на счет детской площадки возле дома. Она уже есть, стоит заморачиваться поэтому поводу при приеме квартиры?
Пред.След.

Вернуться в Жилой квартал "Эврика"

dsf

цена: 56 320 грн./м2
тел: (067) 801 88 08

цена: 26 000 грн./м2
тел: (067) 474 23 70

цена: от 14 991 грн./м2
тел: (044) 254 22 22

цена: от 30 824 грн./м2
тел: (044) 494 11 11

цена: скоро старт продаж