Подать объявление

Дом №10 - вул. Ломоносова, №85-а

1. . .4042. . .97
18 ноя 2017 09:43
Спасибо ;)! Подписалась 👍
18 ноя 2017 12:22
Цитата "Pi-man":

На форумі нашого, 12го будинку, виклав ізАркади, що в понеділок має бути нарада, де це питання нарешті вирішать - буде опалення чи ні.

Вы же были на встрече в банке со мной 31.10.17 и слышали, как нам утведительно сказали, что дома наши будут топить!!!!
И до середины ноября обещали этот вопрос закрыть
И что мы имеем на сегодняшний - они ещё думают!!!
18 ноя 2017 16:06
Цитата "Qviki":

Вы же были на встрече в банке со мной 31.10.17 и слышали, как нам утведительно сказали, что дома наши будут топить!!!!
И до середины ноября обещали этот вопрос закрыть
И что мы имеем на сегодняшний - они ещё думают!!!

:???: :notsure:
Хіба що знову йти до Аркади, цього разу більшою компанією та з ТВ - тоді, можливо, щось "парєшают".
19 ноя 2017 10:43
Введення в експлуатацію 31.01.2018
Передача під заселення 31.03.2018

Вот такие пироги господа инвесторы. Как вы думаете будет отопление в доме? Я не думаю, но возможно все:)
20 ноя 2017 06:11
Цитата "ВиталийВ":
Введення в експлуатацію 31.01.2018
Передача під заселення 31.03.2018

Вот такие пироги господа инвесторы. Как вы думаете будет отопление в доме? Я не думаю, но возможно все:)

Это старые даты. Давно уже висят в кабинетах. По отоплению была другая информация.
20 ноя 2017 08:24
Цитата "ВиталийВ":
Введення в експлуатацію 31.01.2018
Передача під заселення 31.03.2018

Вот такие пироги господа инвесторы. Как вы думаете будет отопление в доме? Я не думаю, но возможно все:)

В офіційних листах про перенос дат про опалення якраз сказано. А саме про те, що воно таки планується. Чекаємо фізичної реалізації обіцяного в офіційному листі.
20 ноя 2017 08:49
Цитата "Igoris":

В офіційних листах про перенос дат про опалення якраз сказано. А саме про те, що воно таки планується. Чекаємо фізичної реалізації обіцяного в офіційному листі.


Мне, наверное, только одной письма не пришли. Я уже и в Аркаду звонила и адрес почтовый с ними проверяла, сказали - ждите. В общем, писем ждите, ввод в эксплуатацию позже сроков ждите, всё ждите..
20 ноя 2017 09:04
Цитата "Irina_VII":


Мне, наверное, только одной письма не пришли. Я уже и в Аркаду звонила и адрес почтовый с ними проверяла, сказали - ждите. В общем, писем ждите, ввод в эксплуатацию позже сроков ждите, всё ждите..

Лист прийшов позавчора тільки... Тому скоро має бути.
20 ноя 2017 09:36
Цитата "Igoris":

Лист прийшов позавчора тільки... Тому скоро має бути.

Можете сфотографувати лист?
Попередно затріть номери договорів і тд, нам потрібен текст листа :thanks:
20 ноя 2017 11:12
Цитата "1Yurik":

Можете сфотографувати лист?
Попередно затріть номери договорів і тд, нам потрібен текст листа :thanks:

Немає з собою... Якщо ніхто не викладе за робочий день, то подивлюся ввечері.
20 ноя 2017 12:07
Могу поделиться письмом по 13му дому. Думаю, оно не сильно отличается. Пришло еще в четверг. Судя по почтовому штампику отправлено 15го
20 ноя 2017 13:34
Цитата "Welpe":
Могу поделиться письмом по 13му дому. Думаю, оно не сильно отличается. Пришло еще в четверг. Судя по почтовому штампику отправлено 15го

Один в один :)
20 ноя 2017 16:35
Мне больше всего в письме "понравилась" фраза "...в связи с оттоком рабочих за кордон..."! А какое дело до этого инвесторам?!? Уехали рабочие со всего Киева и областей? Это, что действительно считается аргументом влияющим на перенос сроков???
Если "уехали" эти, наймите других! Люди заплатили деньги, подписали договор ориентируясь на конкретные указанные в нем сроки! Да, форс-мажор существует. Но данный аргумент им не является (имхо)!Читая такое письмо, чувствуешь себя полным идиотом, которому навешивают на уши лапшу!
20 ноя 2017 19:20
Завтра збираюсь на об'єкт. Які кому важливі питання, що потрібно задати на будівництві?
20 ноя 2017 20:37
Цитата "Irina10_80":
Завтра збираюсь на об'єкт. Які кому важливі питання, що потрібно задати на будівництві?

Основне зараз питання: коли збираються включити опалення.
Ну і пару фото прибудинкової зробіть пліз.
21 ноя 2017 14:19
Цитата "Igoris":

Основне зараз питання: коли збираються включити опалення.
Ну і пару фото прибудинкової зробіть пліз.

В ветке 11 дома инвестор написал, что прораб им сказал, что отопления не будет.
Пора собираться нам всем большим коллективом в банк и решать этот вопрос
Кто готов?
21 ноя 2017 15:02
Цитата "Qviki":

В ветке 11 дома инвестор написал, что прораб им сказал, что отопления не будет.
Пора собираться нам всем большим коллективом в банк и решать этот вопрос
Кто готов?

Кто готов, прораба наказать за ввод активных инвесторов в заблуждение. Накажем большим коллективным присутствием. УРА ТОВАРИЩИ, РОДИНА НАС НЕ ЗАБУДЕТ!!!!
21 ноя 2017 15:04
Цитата "napasius":

Кто готов, прораба наказать за ввод активных инвесторов в заблуждение. Накажем большим коллективным присутствием. УРА ТОВАРИЩИ, РОДИНА НАС НЕ ЗАБУДЕТ!!!!

Вы считаете, что прораб сказал глупости? Или вы просто не заинтересованы заехать в своё жильё ?
21 ноя 2017 16:39
Цитата "napasius":

Кто готов, прораба наказать за ввод активных инвесторов в заблуждение. Накажем большим коллективным присутствием. УРА ТОВАРИЩИ, РОДИНА НАС НЕ ЗАБУДЕТ!!!!
У Вас есть более приятная информация по отоплению?
21 ноя 2017 17:58
Була на об'єкті. Змінили часи прийому інвесторів. Тепер з 15:00 до 16:00 в вівторок і четвер, щоб було щось видно. Біля будинку асфальт і не повністю покладені доріжки. На ліфті не підіймались, але кажуть, що працює, використовувався в той момент для перевезення матеріалів для котельні (кажуть вона МАЙЖЕ готова). Як він їздить ми не чули.
В нас 12 поверх, квартира 56,6 квадратів. На поверсі частина труб теплопостачання вже закрита, а частина поки в "фользі", кажуть також гарно закриють. В квартирі повністю зроблені ванна кімната і сан. вузол, потрібно лище встановити сантехніку. Шпалери в кімнатах теж поклеєні, лише біля вікон недороблено. Де не де вологі стіни. Батереї теж всі стоять. Фотографувала все під ряд, може кому буде цікаво і корисно знати (пізніше скину).
Щодо опалення сказали, що водоканал не дає нам поки води, а якщо дасть, то мало ймовірно, що аркада візьмене на себе витрати на опалення. По термінах здачі натякають, що березень це не реально. Робітників дуже мало. Ми зустріли одну лише жінку в будинку поки підіймались.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .4042. . .97
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее