Подать объявление

Дом №1 - ЖК "Ярославичи"

Тема закрыта

1. . .7375. . .216
26 март 2015 11:35
Цитата "_LiSa_":



Будинок № 3 і шматочок того лісу який збираються вирубати :(


а в нас 3-й і трохи Троєщини, 1-й, лісок, і гаражі/халабуди
26 март 2015 12:29
Цитата "Enot911":


а в нас 3-й і трохи Троєщини, 1-й, лісок, і гаражі/халабуди



У вас конечно разнообразие :super: А это в какой секции?
26 март 2015 12:45
Цитата "sarvi":

Тогда готовьтесь. Скорее всего придется защищать лес силой. Решетняк ни о чем слышать не хочет. Ему нужно только валить лес. Как только на сессии горсовета снова будут поднимать этот вопрос, нужны массовые протесты. Люди с 9 этажек постоянно ходят на сессии и ругают мера за лес. Вчера также было жарко.
Пытаемся этот вопрос контролировать.
На днях ровняли землю под укрепстеной и еще один ряд деревьев убрали. Наше видео и фото в инете, думаю, видели)))?
Мы решили, что как только еще раз будут трогать деревья - начинаем препятствовать физически.
Поэтому просьба. Всем небезразличным. Следить за ситуацией. В случае обнаружения повала деревьев - максимальный репост везде и как только можно. (как минимум 1 корпус, 2 парадное, консьержам - там разберемся) Также следите за нашей информацией. Иначе лес обречен. :ded:


Єдиний законний спосіб не дати будувати на місці дубів, то це не дозволити виділити ту ділянку під будівництво. Бо коли її виділять на сесії міськради, і всі папери будуть готові, то силове протистояння будівництву тягне на адміністративну, а в деяких випадках навіть на кримінальну відповідальність. То ж давити треба на депутатів міськради.

Схожа історії протистояння з ДБК була на Троєщині... :ded:
26 март 2015 13:03
Цитата "Arlekino":

Так була)) знімала житло на Кургузова 3а ....вікна виходили на часні будинки)) і ми кожен вечір з чоловіком ходили на пагорб....на спортивну площадку..і дивилися на Київ)))) виходили на шашлики!! Так що повірте було дуже гарно...Ліс був там де 4,1,2 будинок.
Але купивши там квартиру розумію...що ліс то ліс,а людям потрібно десь жити..) тому в тому що розгортається будівництво нема нічого поганого!Було б дуже добре щоб там був дитсадок ,якого для міста так не вистачає...Мене куди більше лякає відкриття магазинів на території...тому що це бруд,миші...а якщо будуть спиртні напої в продажі,то ще й п'яні навколо!


Знайшов у ГуглМап карту Ярославичів на етапі початку будівництва 3-го будинку



та спробував накласти у фотошопі загальний план Ярославичів, як він поданий на сайті ДБК-4.



Виходить, що для будівництва 4-го будинку ліс не вирубувався

Ну а ще можу привести такий план нашого пагорбу - ще до початку будь-яких робіт від ДБК-4



(Для збільшення картинки натисніть на неї )
26 март 2015 13:10
Цитата "Enot911":


а що видно з ваших вікон ?


Ось вид із наших вікон - це зимовий світанок, 4-а секція 4-го будинку, 15-й поверх

26 март 2015 13:25
Цитата "igor440":


Ось вид із наших вікон - це зимовий світанок, 4-а секція 4-го будинку, 15-й поверх



Класний вид з вікна.

В мене такий самий
26 март 2015 13:37
Цитата "igor440":


Ось вид із наших вікон - це зимовий світанок, 4-а секція 4-го будинку, 15-й поверх



дуже гарно, в наших друзів, у 3-й секції (4 буд.) 17 поверх, теж схожий, і чудовий краєвид)
У нас (2 секція, (4 буд.) 6 поверх, квартира з "трикутною" лоджиєю, теж трохи видно Київ, але найкраше що видно, це ліс і якщо не звертати увагу на гаражі, то наше у казці, особливо ввечері, коли на небі місяць наче намальований і зірочки)
26 март 2015 13:38
Цитата "igor440":


Знайшов у ГуглМап карту Ярославичів на етапі початку будівництва 3-го будинку


//map.meta.ua/vyshgorod/#zoom=18&lat=50. 5832&lon=30.47534&base=0BB

та спробував накласти у фотошопі загальний план Ярославичів, як він поданий на сайті ДБК-4.



Виходить, що для будівництва 4-го будинку ліс не вирубувався

Ну а ще можу привести такий план нашого пагорбу - ще до початку будь-яких робіт від ДБК-4



(Для збільшення картинки натисніть на неї )
Ви теж гляньте!
26 март 2015 13:38
//map.meta.ua/vyshgorod/#zoom=18&lat=50. 5832&lon=30.47534&base=0BB
Я вважаю це теж частиною природи))) і навіть пустирь про який говоримо-він зовсім не пустеля там теж росли кущі....квіти..і.т.п.
Доречі на етапі будівництва 3-го будинку всі знали що частину лісу будуть вирубувати!!!
26 март 2015 13:40
Цитата "_LiSa_":



У вас конечно разнообразие :super: А это в какой секции?


2 секція, (4 буд.) 6 поверх, квартира з "трикутною" лоджиєю :yes:
26 март 2015 13:48
Куди поділася ця лісосмуга? і це ще навіть свайного поля немає 2-го будинку)))
26 март 2015 14:04
Цитата "Arlekino":
Куди поділася ця лісосмуга? і це ще навіть свайного поля немає 2-го будинку)))


Здаюся, давайте краще разом будемо рятувати те, що залишилося. Бо навіть сьогодні вранці бачив, як бульдозер скидав зверху завалені дуби

А для дитсадка+будинок дитячої творчості, як на мене, гарно підходить ось ця ділянка - прямо навпроти "Білого дому", можна чиновникам любуватися справами своїх рук прямо із вікон кабінетів
(Там на разі цирк розвернув свій шатер )

26 март 2015 14:17
Цитата "igor440":


Здаюся, давайте краще разом будемо рятувати те, що залишилося. Бо навіть сьогодні вранці бачив, як бульдозер скидав зверху завалені дуби

А для дитсадка+будинок дитячої творчості, як на мене, гарно підходить ось ця ділянка - прямо навпроти "Білого дому", можна чиновникам любуватися справами своїх рук прямо із вікон кабінетів
(Там на разі цирк розвернув свій шатер )


А я вважаю що там би не мішало парк облаштувать,дерев насадити)), а то як розібратись у Вишгороді і посидіть в центрі нема де))). хіба що сидіть і наблюдати хто заходе і виходе з Білли))) А про тіньочок взагалі і мови нема)) А от біля будинків наших звичайно не хочеться супермаркетів,багатоповерхівок,але цьому не бути...,тому що місто гарне )))...Тому краще нехай буде садочок (якщо звичайно це правда),а не ще одна Білла....
30 март 2015 05:39
Хто был на обьекте, что видел - поделисс...
01 апр 2015 17:35
Фото за 01.04.2015. Дом строится - душа радуется)))
01 апр 2015 17:56
Спасибочки большое а то я живу на оболоне с окна вижу пол последнего подъезда а сьездить не получяется ни как....
01 апр 2015 20:16
Спасибо за фото.
ЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭэээх :super:
Не только снаружи, а и внутри работы ведутся полным ходом :thanks:
02 апр 2015 17:02
ЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭЭэээх :super:
Не только снаружи, а и внутри работы ведутся полным ходом

А вы видели какие внутренние роботы ведутся???? :wow:
02 апр 2015 17:25
Планирую в воскресенье поехать, если погодка не подведет, и сделать фоторепортаж изнутри. И с вами поделюсь тут :yes:
02 апр 2015 18:13
Планирую в воскресенье поехать, если погодка не подведет, и сделать фоторепортаж изнутри. И с вами поделюсь тут :yes:[/quote]

будем ждать)))) загляните ,плиз, и к нам на 4тый этаж)))
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .7375. . .216
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее