Подать объявление

Дом №1 - ЖК "Ярославичи"

Тема закрыта

1. . .5860. . .216
23 янв 2015 22:28
Цитата "T.S.":
Всім Доброго Дня! :winky:
Сьогодні заключив договір на 1к у відділі продажів ДБК-4.
Квартира типу "від підрядчика" (вільних 1к в продажу вже не було)...
Договір з ДБК Партнер, в особі ДБК Інвест, як і у всіх, як я бачу.
і ніби все ок, але турбують - реквізити для оплати. :notsure: наскільки я зрозумів раніше платили через Діамант-банк, а в мене в реквізитах вказано Fido банк, р/р 26004000443521. перший внесок ще не вносив.
хто ще недавно заключав договори, відгукніться, у Вас таке ж?? особливо цікавить номер рахунку 6-)


а какой метраж у вас, и сколько пришлось отдать за нее, если не секрет?
24 янв 2015 00:03
Цитата "T.S.":


а рахунок такий самий?

Не помню, но фидо банк и дбк связаны как то)))
24 янв 2015 11:18
Цитата "T.S.":
Всім Доброго Дня! :winky:
Сьогодні заключив договір на 1к у відділі продажів ДБК-4.
Квартира типу "від підрядчика" (вільних 1к в продажу вже не було)...
Договір з ДБК Партнер, в особі ДБК Інвест, як і у всіх, як я бачу.
і ніби все ок, але турбують - реквізити для оплати. :notsure: наскільки я зрозумів раніше платили через Діамант-банк, а в мене в реквізитах вказано Fido банк, р/р 26004000443521. перший внесок ще не вносив.
хто ще недавно заключав договори, відгукніться, у Вас таке ж?? особливо цікавить номер рахунку 6-)

На цьому тижні теж робили проплату по таким реквізитам. Оплата на рах ДБК була вже наступного дня зранку.
24 янв 2015 14:33
[/quote]
Цитата "rudya89":


а какой метраж у вас, и сколько пришлось отдать за нее, если не секрет?


метраж 48,7. договір заключав по ціні 9750 за метр (10к мінус знижка за 20 поверх :redface: ), + комісія підрядника (до 10 % в залежності від їх наглості, бо деякі заряджали і + 100к, і того як сторгуєтесь)
а на рахунок наявності квартир ще минулого тижня були і інші поверхи, але поки думав і вагався втратив момент і залишились тільки 1 і 20 <:(
24 янв 2015 14:35
Цитата "diana-614":

На цьому тижні теж робили проплату по таким реквізитам. Оплата на рах ДБК була вже наступного дня зранку.


Ще раз уточнюю - і номер рахунку такий же?)) :rolleyes:
24 янв 2015 19:45
Цитата "T.S.":


Ще раз уточнюю - і номер рахунку такий же?)) :rolleyes:

Так, такий же.
24 янв 2015 20:33
Цитата "Andron ":
Уважаемые форумчане есть скидка на различные
стройматериалы, порядком ниже чем в
эпицентре, любая сантехника, кабеля, хорошая
скидка на всю продукцию агромат, а также
трубы Rehau и TS.
Просьба если кому не нужны умывальник, унитаз и двери, отпишитесь, за небольшие деньги заберу.


Сообщите контакты
26 янв 2015 10:55
Цитата "T.S.":
Всім Доброго Дня! :winky:
Сьогодні заключив договір на 1к у відділі продажів ДБК-4.
Квартира типу "від підрядчика" (вільних 1к в продажу вже не було)...
Договір з ДБК Партнер, в особі ДБК Інвест, як і у всіх, як я бачу.
і ніби все ок, але турбують - реквізити для оплати. :notsure: наскільки я зрозумів раніше платили через Діамант-банк, а в мене в реквізитах вказано Fido банк, р/р 26004000443521. перший внесок ще не вносив.
хто ще недавно заключав договори, відгукніться, у Вас таке ж?? особливо цікавить номер рахунку 6-)

добрый день, поделитесь, пожалуйста, контактами через кого покупали - хотим купить 2 комн.кв. в сданном доме - в дбк говорят ничего нет, у посредников не можем ничего найти по вменяемым ценам((((
26 янв 2015 11:13
Цитата "NatalyFrenda":

добрый день, поделитесь, пожалуйста, контактами через кого покупали - хотим купить 2 комн.кв. в сданном доме - в дбк говорят ничего нет, у посредников не можем ничего найти по вменяемым ценам((((



Так в сданном доме по вменяемым ценам - это из области фантастики! Конечно ничего нет, мы инвестируем в строительство по этому и цены вменяемы. Если в нашем доме (который строится) уже однушек нет в свободной продаже (см. предыдущий коммент) то о чем можно говорить. :notsure:
26 янв 2015 11:59
так я же и не прошу продать по цене застройщика)) я понимаю, что в сданном цена дороже)) просто ищу с наименьшей переплатой:)
26 янв 2015 12:17
Цитата "NatalyFrenda":

добрый день, поделитесь, пожалуйста, контактами через кого покупали - хотим купить 2 комн.кв. в сданном доме - в дбк говорят ничего нет, у посредников не можем ничего найти по вменяемым ценам((((


номер телефону є в цій гілці //forum.domik.ua/brokery-kotorye-prodayu t-kvartiry-t24695.html
звати Сергій, але говорив що він кілька тижнів буде недоступний... тіпа відпустка)
26 янв 2015 12:26
NatalyFrenda писал(а):
добрый день, поделитесь, пожалуйста, контактами через кого покупали - хотим купить 2 комн.кв. в сданном доме - в дбк говорят ничего нет, у посредников не можем ничего найти по вменяемым ценам((((
Цитата "T.S.":



Ми на протязі місяця ганялися за квартирами в 4 будинку 2-х кімнатними, але варіанти були 62 кв на 7 поверсі і 20 поверх.Все варіантів більше не було.Тому заключили договір на 1 будинок.
26 янв 2015 12:34
спасибо большое за контакты Сергея, буду звонить.
26 янв 2015 13:32
Цитата "diana-614":
NatalyFrenda писал(а):
добрый день, поделитесь, пожалуйста, контактами через кого покупали - хотим купить 2 комн.кв. в сданном доме - в дбк говорят ничего нет, у посредников не можем ничего найти по вменяемым ценам((((


Ми на протязі місяця ганялися за квартирами в 4 будинку 2-х кімнатними, але варіанти були 62 кв на 7 поверсі і 20 поверх.Все варіантів більше не було.Тому заключили договір на 1 будинок.


Это Вы в каком месяце ганялись что было всего 2 варианта? 6-)
26 янв 2015 13:33
Цитата "beautifulll":


Это Вы в каком месяце ганялись что было всего 2 варианта? 6-)

в январе
26 янв 2015 13:35
Тогда понятно ))
26 янв 2015 13:37
Цитата "beautifulll":
Тогда понятно ))

Можна конкретніше?
Що зрозуміло?
26 янв 2015 13:39
Что на протяжении месяца было всего 2 варианта.. просто еще в конце 2014 года их было больше
26 янв 2015 18:30
ДБК опять цены подняли... D-/
26 янв 2015 19:02
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .5860. . .216
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее