Подать объявление

ул. Елены Пчилки, 8 ( дом 1 )

1. . .7375. . .83
09 дек 2016 20:08
Цитата "Fiля":

сонця достатньо, літом даже лишнє

В общем, благодаря всем ответившим поняла, что у всех трешек солнце будет только в одной комнате, что выходит на сторону однушек и двушек. Странно, вроде по снипу уже не должны так дома располагать, солнце должно быть во всех комнатах определенное количество в день. Читала давно. А есть на форуме жители трешек? Чтобы сказать свое мнение по солнечному свету?
10 дек 2016 05:31
Цитата "Olyan":
Велике дякую. А з приводу 3 кімнатних що можете сказати?

у трешках лише одне вікно маленької спальні спекотне, а про інші читай пост тети Мусі- усі во двір сонця не буде майже ніколо, окрім цього за рахунок дуги будинку виникає еффект щось на кшалт аєродиномічної труби , доволі часто між торцами "тролейбусів" і дугою дме вітер, хоча на вулиці він не такий уж і потужний
10 дек 2016 07:45
Дякую . Ми вагаємося між цім та іншим ЖК, щось тут дуже багато недоліків далеко від метро, зола, мало садочків та шкіл, можливий ще додатковий жк трад навпроти, холодний будинок. Є ще недоліки? Єдиний жирний плюс-ціна.
10 дек 2016 09:24
Цитата "Olyan":
Дякую . Ми вагаємося між цім та іншим ЖК, щось тут дуже багато недоліків далеко від метро, зола, мало садочків та шкіл, можливий ще додатковий жк трад навпроти, холодний будинок. Є ще недоліки? Єдиний жирний плюс-ціна.

ну не знаю якій іншій ЖК ви розглдаєте - + с точки зору не уроженця столиці
1. Наш МРК трохи осторонь цівілізації, але це я вважаю скоріше + ніж -, вул. Олени Пчілки тиха в будь який час.
2 Да по транспорту поки що не дюже - але треба почекати ще півроку, максимум, введуть Ашан буде проблема вирішена. Але вже і зараз у будні 495 ходить регулярно правда з лагом хвилин 20, але прямісінко до будівельного ринку та метро Харківська, до перехрестя Ахматової 7-12 хвилин пішки на 445 маршрутці до метро 5-7 хвилин лаг 5 хвилин. До Григоренка 10 хвилин там теж пару маршруток до Позняків. А там на метро 40 хвилин і Ви на Хрещатику (усеж не Троещіна)
3 По магазинах- до АТБ біля Здолбуновської 5-7 хвилин, ще два АТБ на Ахматової та Григоренко - 10 хвилин, ми в основному скупляємося у Новусі 15-17 хвилин (там трохи вище ціни але широкий асортимент продукції). На перших поверхах на Пчілки бузліч усяких бестолкових магазинчіків - але хліба якщо забув можна купити в будь який час.
4. Офігена перевага суботня ярмарка на Ревуцького - пішки 20 хвилин, вибір та ціни супер- за два місяці вже вибрали собі постійних продавців по соленіям, солодащам, копченій рибі. Вибір свіжої риби на 5++++++
5 Общепит - у нашому будинку півний бар (доволі непогане пиво), напроти- бутік розливного живого пива, суші бар, кафе з пирогами та солодощами
6 Вже існують як мінімум 2 точки продажи питної води по 50 коп за литр, ще дві на черзі у нашому будинку та у 6 домі
7 Досуг - поки немає, але після введеня Ашану буде більш ніж достатньо, вже зараз бачу що біля підстанції вилили з бетону 2 басейни дорослий та дітячий, і похоже л"ють площадку або для катка або для роліків
Стосовно екології - а де в Києві зараз є екологічно чисті майданчики під будівництво? А так погуляти є де озеро Сонячне 5 хвилин, до парку Партизанської слави хвилин 20 на трамваї
Пробачте що так розлого- ну для нас з дружиною висновок такий не Печерські пагорби, але і не Комфорт Таун. І ще одна перевага на Пчілці майже немає панелек 90-х , майже усі будинки побудовано в останні 5 років, у нас теж згодом буде свій "особливий контингент", але це буде згодом. Всеж рівень купівельної спроможності за м2 дещо фільтрує місцевих аборигенів
10 дек 2016 10:24
Дякую! Трохи внесли оптимізму. Нам потрібна лише 3 кімнатна. І дуже боюся, що буде зайва вологість у квартирі внаслідок недостатності сонячного світла. Дивимося ще на Патріотику. Там рядом з метро, є дит садочки та школи. Але є запах з станції аерац та буде велика церква. Ще квартири суттєво дорожчі.Голова іде кругом. Наскільки я розумію в цьому домі потрібно буде утеплення знутрі та шумоізоляція.
10 дек 2016 11:38
Цитата "Olyan":
Дякую! Трохи внесли оптимізму. Нам потрібна лише 3 кімнатна. І дуже боюся, що буде зайва вологість у квартирі внаслідок недостатності сонячного світла. Дивимося ще на Патріотику. Там рядом з метро, є дит садочки та школи. Але є запах з станції аерац та буде велика церква. Ще квартири суттєво дорожчі.Голова іде кругом. Наскільки я розумію в цьому домі потрібно буде утеплення знутрі та шумоізоляція.

Шумоизоляция может в трешках нужна-у нас 2 - не нужна, от соседей несущие бетонные конструкции. По теплу тоже дело не в качестве дома, а в наличии соседей и нормальных окон! Если соседние пустые-отопление в них отключено в целях экономии, значит вам надо еще и стены соседские прогревать. Думаю как многие заселятся-будет все ок)
10 дек 2016 13:01
Спасибо
11 дек 2016 08:17
Цитата "teseleo":

ну не знаю якій іншій ЖК ви розглдаєте - + с точки зору не уроженця столиці
1. Наш МРК трохи осторонь цівілізації, але це я вважаю скоріше + ніж -, вул. Олени Пчілки тиха в будь який час.
2 Да по транспорту поки що не дюже - але треба почекати ще півроку, максимум, введуть Ашан буде проблема вирішена. Але вже і зараз у будні 495 ходить регулярно правда з лагом хвилин 20, але прямісінко до будівельного ринку та метро Харківська, до перехрестя Ахматової 7-12 хвилин пішки на 445 маршрутці до метро 5-7 хвилин лаг 5 хвилин. До Григоренка 10 хвилин там теж пару маршруток до Позняків. А там на метро 40 хвилин і Ви на Хрещатику (усеж не Троещіна)
3 По магазинах- до АТБ біля Здолбуновської 5-7 хвилин, ще два АТБ на Ахматової та Григоренко - 10 хвилин, ми в основному скупляємося у Новусі 15-17 хвилин (там трохи вище ціни але широкий асортимент продукції). На перших поверхах на Пчілки бузліч усяких бестолкових магазинчіків - але хліба якщо забув можна купити в будь який час.
4. Офігена перевага суботня ярмарка на Ревуцького - пішки 20 хвилин, вибір та ціни супер- за два місяці вже вибрали собі постійних продавців по соленіям, солодащам, копченій рибі. Вибір свіжої риби на 5++++++
5 Общепит - у нашому будинку півний бар (доволі непогане пиво), напроти- бутік розливного живого пива, суші бар, кафе з пирогами та солодощами
6 Вже існують як мінімум 2 точки продажи питної води по 50 коп за литр, ще дві на черзі у нашому будинку та у 6 домі
7 Досуг - поки немає, але після введеня Ашану буде більш ніж достатньо, вже зараз бачу що біля підстанції вилили з бетону 2 басейни дорослий та дітячий, і похоже л"ють площадку або для катка або для роліків
Стосовно екології - а де в Києві зараз є екологічно чисті майданчики під будівництво? А так погуляти є де озеро Сонячне 5 хвилин, до парку Партизанської слави хвилин 20 на трамваї
Пробачте що так розлого- ну для нас з дружиною висновок такий не Печерські пагорби, але і не Комфорт Таун. І ще одна перевага на Пчілці майже немає панелек 90-х , майже усі будинки побудовано в останні 5 років, у нас теж згодом буде свій "особливий контингент", але це буде згодом. Всеж рівень купівельної спроможності за м2 дещо фільтрує місцевих аборигенів
Скажіть, а ви відчували пригарклий запах золи? І бачили пилову золяну бурю? Вчора подивилася репортаж ТСН, так взагалі засмутилася дуже дуже...
11 дек 2016 08:52
Цитата "Olyan":
Скажіть, а ви відчували пригарклий запах золи? І бачили пилову золяну бурю? Вчора подивилася репортаж ТСН, так взагалі засмутилася дуже дуже...

за 3 місяці постійного проживання раза два після обіду було амбре від "Бортничів", запах золи не відчував жодного разу, влітку було раза три пилови бурі, але так сталося що вітер був у бік Качиного озера та Осокорків, так що накривало усі Позняки. Стосовно Аркади то там є не слабкі проблеми- у банку введено санацію, до 27 квітня 2017 року поки що відтермінована процедура банкротцтву, тільки на минулому тижні ТИМЧАСОВО повернули Забудовнику право на аренду земельної ділянки - і ще прикол- від усіх "доверітелей" офіційно (надсилають листи) вимагають довідку про легальне отримання доходів з яких інвестували у квартиру (правда поки що у тих хто інвестував у більш ніж 1 квартиру), це я усе вчора вичитав на їх форумі на цьому же сайті, зайдіть "лівий берег"-забудовник "Аркада" - "ЖК Патріотика". Не знаю чи це вірно за що купляв за те й продаю, але Вам ця інформація я так міркую не буде зайвою
11 дек 2016 11:50
Дякую. Про Патріотику багато читала. Дивимося на дома, ща вже здани. Я думала, що на Позняках запаху немає від Бортничей. Вважала, що ця проблема тільки Патріотики. Тобто Вас не засмучує проблема скиду золи с ТЕЦ? Я так розумію , що Дарницька тец не перейде на газ і ця проблема залишиться
11 дек 2016 13:50
Цитата "Olyan":
Дякую. Про Патріотику багато читала. Дивимося на дома, ща вже здани. Я думала, що на Позняках запаху немає від Бортничей. Вважала, що ця проблема тільки Патріотики. Тобто Вас не засмучує проблема скиду золи с ТЕЦ? Я так розумію , що Дарницька тец не перейде на газ і ця проблема залишиться

турбує, але у нас не було інших варіантів, син з внуками та дочка мешкають на Урлівський, таким чином -Лівий берег- Позняки або Осокорки - новобудова -тільки надійний забудовник- бажано монолітно каркасний будинок, ціна до 55 Ко. Таким чином варіантов було усьго 3 - КГС, Аркада, Інтегралбуд. По КГСу було - Заречний (мрак), Ріверсоун (дюже дорого) та цей комплекс. У свічках дорого- у тролейбусах 10 квартир на поверсі вікна до вікон. Був варіант кутової у 5 домі на родину Мать та ТП з Гарячкою. Так що бачите в принципі то і варіантів не дюже. Остання крапля - коли повідомили що у мене в квартирі кільцева система опалення.
Стосовно Гарячки її у прошлому році вже засипали десь на 1/6, по генеральному плану за озером Прірва повинна бути дітяча поліклініка і лікарня, та й Ашан я міркую буде піддавлити місцеві власті вирішувати цю проблему
Ну а так мені більше подобався будинок КГС на Теремках, кльове місце майже у парку і 7 хвилин до метро, но то вже як кажуть в іншому житті
11 дек 2016 14:25
Цитата "Olyan":
Дякую. Про Патріотику багато читала. Дивимося на дома, ща вже здани. Я думала, що на Позняках запаху немає від Бортничей. Вважала, що ця проблема тільки Патріотики. Тобто Вас не засмучує проблема скиду золи с ТЕЦ? Я так розумію , що Дарницька тец не перейде на газ і ця проблема залишиться

Жили на Пчілки 4 шість років, лише зараз дізналася про проблему скиду золи. Купили квартиру на Пчілки 8. Зараз тимчасово живемо на Ващенка, біля Патріотики. Запахи є, зимою здається менше, восени майже кожен день.
11 дек 2016 14:28
Дякую, маєте на увазі запахи там де зараз тимчасово живете біля Патріотики? Я так розумію раніше не було цієї проблеми так як газом палили
11 дек 2016 14:29
І якщо ви розглядаєте будинки, що здані, то це панельки. На Пчілки квартири зовсім іншого планування.
11 дек 2016 14:30
Ви рахуєте, що Позняки , а саме Пчілки 8 краще будуть?
11 дек 2016 14:35
Цитата "Olyan":
Дякую, маєте на увазі запахи там де зараз тимчасово живете біля Патріотики? Я так розумію раніше не було цієї проблеми так як газом палили

Так, запахи біля Патріотики. На Пчілки за ці роки відчували декілька раз. Ці два місця плюс мінус однакові. Якщо ви раніше не жили на Позняках Осокорках, вибирайте, що ближче до душі і по ціні. Якщо ви пересуваєтесь авто, то Пчілки більш зручний варіант, одразу виїзд на міст. З Патріотики до цього мосту 5 км.
11 дек 2016 14:38
Дякую! У Вас якщо не секрет 3 кімнатна квартира на Пчілці? Ви робили утеплення та шумоізоляцію?
11 дек 2016 14:41
Цитата "Olyan":
Ви рахуєте, що Позняки , а саме Пчілки 8 краще будуть?

Скажу вам так, що в нас квартира є і в Патріотиці і на Пчілки. Жити будемо на Пчілки, але я не можу обєктивно судити, бо до цього теж жили на Пчілки, і школа, гуртки підібрані відповдно до цього місця.
Планування квартир теж набагато вдаліше, ніж в Патріотиці.
11 дек 2016 14:41
Цитата "Olyan":
Ви рахуєте, що Позняки , а саме Пчілки 8 краще будуть?

Скажу вам так, що в нас квартира є і в Патріотиці і на Пчілки. Жити будемо на Пчілки, але я не можу обєктивно судити, бо до цього теж жили на Пчілки, і школа, гуртки підібрані відповдно до цього місця.
Планування квартир теж набагато вдаліше, ніж в Патріотиці.
11 дек 2016 14:50
Дякую!
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .7375. . .83
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее