Подать объявление

Дом 1 ( ул. Антонова-Овсиенко, 4-А ) - ЖК "Озерное"

124. . .6
02 июнь 2015 15:03
Сегодня озвучивали, что в течении двух недель после взаиморасчета. Якшо не брешуть 8-)
03 июнь 2015 07:28
Мне сегодня позвонили по поводу доплаты ))
После того как принесу квитанции по оплате, в течении месяца обещали подготовить акт и справку
03 июнь 2015 07:33
:super: :leb: :alc: :poz: :super: :buben: :ura:
за сколько квадратных метров доплата, на какую квадратуру квартира и когда заключали договор?
Просто мы заключали договор в этом году, после обмера бти. Вот интересно у нас в договоре стоит обмеренная квадратура или строительная 6-)
03 июнь 2015 07:42
Цитата "Anna дом 1":
Мне сегодня позвонили по поводу доплаты ))
После того как принесу квитанции по оплате, в течении месяца обещали подготовить акт и справку


УРА!!!!! Первый пошел!
03 июнь 2015 08:01
Февраль 2015 кв 2- комнатная метраж по договору 53,51, по БТИ 53,0. Доплата 312,84. Завтра завезу копии квитанций), а там посмотрим
03 июнь 2015 08:03
спасибо!
03 июнь 2015 09:15
Я думаю они наверное сначала обзвонят кто должен доплату (чтобы платили быстрее) а уже потом будут тех кому они должны вернуть. :)
03 июнь 2015 09:29
С доплатами им проще, мне озвучили новый метраж + сумму, уточнили что реквизиты не поменялись, платить по договору, и с копиями квитанций к ним, для подготовки справки и акта
04 июнь 2015 12:58
сьогодні доплатив залишок вартості квартири і отримав копію свого тезпаспорту.
Довідку про повну оплату обіцяють виготовити протягом 10 днів, але якщо буде швидше, то подзвонять.

П.С. дата на техпаспорті стоїть 17.11.2014 року, тому дані по площі і відповідно розрахунок по ній інвестором могли бути здійснені уже давно!

П.П.С. висота приміщень 2,72 м.
04 июнь 2015 15:36
Цитата "ягуар":
сьогодні доплатив залишок вартості квартири і отримав копію свого тезпаспорту.
Довідку про повну оплату обіцяють виготовити протягом 10 днів, але якщо буде швидше, то подзвонять.

П.С. дата на техпаспорті стоїть 17.11.2014 року, тому дані по площі і відповідно розрахунок по ній інвестором могли бути здійснені уже давно!

П.П.С. висота приміщень 2,72 м.

Добрый вечер! А Вам звонили уже или Вы сами позвонили и спросили в фин отделе сколько к доплате? а где именно получали копию техпаспорта и что принесли с собой чтобы его получить?
04 июнь 2015 20:30
Цитата "Tatiana2606":

Добрый вечер! А Вам звонили уже или Вы сами позвонили и спросили в фин отделе сколько к доплате? а где именно получали копию техпаспорта и что принесли с собой чтобы его получить?

про доплату спитав у свого менеджера,яка вказана контактною особою по договору. Вона підготувала лист про доплату і я його одразу оплатив. Після оплати я показав квитанцію і мені вона дала копію техпаспорту.
07 июнь 2015 10:50
у нас в будинку в суботу катався на пасажирмькому ліфті, який обшитий!
Але все ж таки хочу зауважити, що парадне уже починають вбивати через тягання будматеріалів та царапання ними стін.
Розумію що робітникам пофік, але може хоч власники будуть слідкувати за тим, щоб будматеріали таскали через пожежний ліфт!
10 июнь 2015 12:23
сьогодні у квартирі встановили лічильник на електроенергію та "продвзонили" електрику.
У майстрів є тестова лампа, тому з собою її не варто брати.
Лічильник у нас трифазний та багатотарифний з багатьма функціями для програмування.

Також бачив лічильники на воду та тепло :P

Після перевірки роботи електрики підписав "Акт початку ремонтних робіт", щось на зразок акту за якістю, в 3 примірниках, та отримав під розписку ключі від квартири 5 шт., по одному від щитка електрики та слаботочного щитка, та 2 ключі від пошти.

Уже на об"єкті є жіночка від УЖК, яка приймає документацію від будівельників та слідкує за порядком. При мені Людмила Олександрівна вичитувала людей які привезли баки для мусора де не було маленьких кришечок зверху.

ІЗ НЕГАТИВУ - на 22 поверсі хтось із робітників або відвідувачів зробив собі точку для куріння маріхуани.
Тому якщо я побачу когось хто курить траву, то і робітник і власник квартири будуть мати справу із працівниками міліції, які проти них відкриють кримінальну справу за зберігання наркотичних засобів. І повірте на слово ця справа попаде в суд та людина отримає реальний строк.
[size=150]ТОМУ шановні інвестори слідкуйте за своїми робітниками і не беріть на роботу наркоманів, через яких ви отримаєте кримінальну справу! [/size]
10 июнь 2015 12:53
Цитата "ягуар":
сьогодні у квартирі встановили лічильник на електроенергію та "продвзонили" електрику.
У майстрів є тестова лампа, тому з собою її не варто брати.
Лічильник у нас трифазний та багатотарифний з багатьма функціями для програмування.

Також бачив лічильники на воду та тепло :P

Після перевірки роботи електрики підписав "Акт початку ремонтних робіт", щось на зразок акту за якістю, в 3 примірниках, та отримав під розписку ключі від квартири 5 шт., по одному від щитка електрики та слаботочного щитка, та 2 ключі від пошти.

Уже на об"єкті є жіночка від УЖК, яка приймає документацію від будівельників та слідкує за порядком. При мені Людмила Олександрівна вичитувала людей які привезли баки для мусора де не було маленьких кришечок зверху.

ІЗ НЕГАТИВУ - на 22 поверсі хтось із робітників або відвідувачів зробив собі точку для куріння маріхуани.
Тому якщо я побачу когось хто курить траву, то і робітник і власник квартири будуть мати справу із працівниками міліції, які проти них відкриють кримінальну справу за зберігання наркотичних засобів. І повірте на слово ця справа попаде в суд та людина отримає реальний строк.
[size=150]ТОМУ шановні інвестори слідкуйте за своїми робітниками і не беріть на роботу наркоманів, через яких ви отримаєте кримінальну справу! [/size]


Вам дали в трех экземплярах подписать? Там написано в акте что 3 экземпляра, мы спросили а они сказали что 3 не надо это опечатка только 2 для ЖЭКа и для них, но мы сфотографировали этот акт с обоих сторон (как свои экземпляр).
П.С. В довидке мне сказали писать что второй дом это ул.Антонова-Овсиенка 4-а а первый просто 4, хотя я доказывала обратное но сказали что им веднее. Сегодня взяла копию тех.паспорта и там стоит что (мой дом второй) второй дом это просто №4. А что Вы писали в довидке?
10 июнь 2015 13:02
Цитата "Tatiana2606":


Вам дали в трех экземплярах подписать? Там написано в акте что 3 экземпляра, мы спросили а они сказали что 3 не надо это опечатка только 2 для ЖЭКа и для них, но мы сфотографировали этот акт с обоих сторон (как свои экземпляр).
П.С. В довидке мне сказали писать что второй дом это ул.Антонова-Овсиенка 4-а а первый просто 4, хотя я доказывала обратное но сказали что им веднее. Сегодня взяла копию тех.паспорта и там стоит что (мой дом второй) второй дом это просто №4. А что Вы писали в довидке?

Акт підписав в 3 примірниках, так як там прописано. Як можна підписувати документи і не мати у себе його примірника ?

Щодо нумерації будинків, то я використав стару будівельну адресу.
Мені теж говорили що 4а це другий, а 4 це перший, але треба керуватися не думками людей, а документами. Сьогодні це питання вичерпано бо я пояснив представнику УЖК щодо нумерації будинків.
10 июнь 2015 13:15
Щодо нумерації будинків, то я використав стару будівельну адресу.
Мені теж говорили що 4а це другий, а 4 це перший, але треба керуватися не думками людей, а документами. Сьогодні це питання вичерпано бо я пояснив представнику УЖК щодо нумерації будинків.[/quote]

Спасибо! буду на месте, буду переписывать с правильным названием дома. На тот момент и сама сомневалась, может я чего-то не знаю, но сегодня когда получила техпаспорт копию- на 100% уверена. На том акте нет никаких подписей с их стороны, везде только подписать инвестора. Буду требовать третий экземпляр для себя, а то уверяли что это просто опечатка, экземпляра нужно только два. Довидку мы в одном экземпляре пописывали и расписку у электрика тоже, для нас ничего не отдавали, мы только пофоткали.
12 июнь 2015 10:33
сьогодні підписав усі документи у КМБ для оформлення права власності їхніми працівниками, а в касу по документам для реєстраційної сплачено близько 500 грн..
При мені ще одна людина з 3 будинку підписувала такий же пакет документів.
КМБ документи в реєстраційну службу носить по вівторках.
Строк отримання свідоцтва озвучили 2-3 міс.. Аналогічно строки були у моїх друзів по іншому об"єкту.

Тому хто уже прийняв квартиру, той може починати процес отримання свідоцтва на право власності на квартиру.
18 июнь 2015 08:40
сьогодні забрав акт прийому-передачі у КМБ підписаний з їх сторони.

менеджер Альона повідомила, що мої документи подані у вівторок у реєстраційну службу для оформлення права власності та видачі свідоцтва на право власності.

Буду чекати і через 3 тижня промоніторю в реєстрі чи зареєстрували за мною право власності бо 2-3 міс. це якось дивно і довго на таку процедуру, яка офіційно має займати 14 календарних днів.
18 июнь 2015 08:44
Цитата "ягуар":
сьогодні забрав акт прийому-передачі у КМБ підписаний з їх сторони.

а вы еще не подписывали?
18 июнь 2015 08:46
Цитата "The Lake House":

а вы еще не подписывали?

я все підписав 12 червня 2015 року, але їх представник документ реально підписав у понеділок, а сьогодні я свій примірник забрав у менеджера.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
124. . .6
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx