Подать объявление

Дом 1 ( ул. Антонова-Овсиенко, 4-А ) - ЖК "Озерное"

134. . .6
26 март 2015 08:21
Кроме общений, связанных с проблемами трех домов, надо было бы начать организовываться для решения вопросов, связанных с нашим домом № 1.
В субботу планирую быть на объекте. У меня 6-й этаж, квартира 49.
26 март 2015 20:30
я був сьогодні, і буду в суботу. Роботи по нашому будинку ще дуже багато(((
26 март 2015 20:59
тому потрібно все записувати, фоткати і нехай виправляють недоліки.
27 март 2015 05:18
Також буду в суботу в 12:00.
Візьму з собою дозиметр, хочу замірати фон навколо будинків в кватирі.
27 март 2015 22:06
Доброй ночи,соседям :yes:
Звать меня Игорь, купил на 11 этаже,номер не помню, тип 2Б :super:
купил с полгода тому,заежал редко на просмотры ,по этому казалось что процесс идёт.
Сейчас ждём окончание работ для киев водоканала/энерго,так сказали.
Заежал с прорабом, на квартиру в декабре того года,особых замечаний у него не было.
29 март 2015 20:29
Цитата "Jorik86":
Також буду в суботу в 12:00.
Візьму з собою дозиметр, хочу замірати фон навколо будинків в кватирі.

як пройшли заміри ?
30 март 2015 05:22
Цитата "ягуар":

як пройшли заміри ?

В суботу не вийшло провести вимірювання, на протязі тижня поведу, результатами поділюсь.
09 апр 2015 09:40
Привіт
Анна 5 п. кв 34
05 май 2015 07:15
на сайті забудовника КМБ у нас уже стоїть нова адреса м.Київ, вул. Антонова-Овсієнка, 4.
05 май 2015 18:51
Цитата "ягуар":
на сайті забудовника КМБ у нас уже стоїть нова адреса м.Київ, вул. Антонова-Овсієнка, 4.


В документе Департамента містобудування та архітектури від 23.04.15 № 055-2а92 указано, дом № 1 имеет адрес вул. Антонова-Овсіенка 4-А, а дом № 2 по этой же улице имеет номер 4. Может с тех пор номера изменились ?
05 май 2015 21:02
Цитата "АББ":


В документе Департамента містобудування та архітектури від 23.04.15 № 055-2а92 указано, дом № 1 имеет адрес вул. Антонова-Овсіенка 4-А, а дом № 2 по этой же улице имеет номер 4. Может с тех пор номера изменились ?

той лист що виставили на форум без підписів та печатки, тому хз чому вірити. Можливо кінцевий варіант побачимо після 12 травня 2015 року, як усі нагуляються.
06 май 2015 14:15
спілкувався сьогодні по недоліках своєї квартири, які були озвучені КМБ ще до Пасхи.
Жоден із недоліків не усунутий і Оксана повторно все записала і просила зв'язатися із нею через тиждень.
По договору уже пройшли строки підписання Акту за якістю між сторонами, а віз і досі там :faceoff:

з 12 травня буду мучити офіс КМБ нехай мені дають Акти і листи про оплату.
06 май 2015 16:43
Уважаемые соседи, пожалуйста, поделитесь информацией о фактических габаритах (длина, ширина после обшивки утеплителем) балконов (лоджий) в угловых двухкомнатных квартирах. Особенно интересует информация по квартирам моего типа – 2Б.

Заранее благодарен.
12 май 2015 06:24
11.05.2015 року був у своїй квартирі та перевіряв що виправлено із недоліків -
- вікна +
- стіни відштукатурені +
- розетки та включателі +

Що ще потрібно доробити -
- кусок обшивки стіни на балконі
- один відкос дверей, де було збито дюбелем кусок

Із негативу по будинку -
- народ почав писати на ліфтах свої телефони :protest: ;
- обшивку ліфтів після введення їх в експлуатацію буде зроблено тільки в одному вантажному ліфті, тому решта ліфтів потрібно буде скидуватися або за рахунок ЖЕКу із наших платежів бо знищать раніше ніж ми заїдемо;
- на 22 поверсі не підключена кнопка пожежі до системи;
- дитячий майданчик активно експлуатується 8-() ;

Хто не має претензій до своєї квартири, тому видадуть ключі, 2 вентилятора, прийде електрик та підключить лічильник і "продзвонить" всю електрику, а трошки згодом видадуть накладки на пожежну сигналізацію.
21 май 2015 14:56

і у нас є адреса поштова
https://svyat.kievcity.gov.ua/done_img/f/Rosp314.pdf

22 май 2015 08:36
Цитата "ягуар":
11.05.2015 року був у своїй квартирі та перевіряв що виправлено із недоліків -
- вікна +
- стіни відштукатурені +
- розетки та включателі +

Що ще потрібно доробити -
- кусок обшивки стіни на балконі
- один відкос дверей, де було збито дюбелем кусок

Із негативу по будинку -
- народ почав писати на ліфтах свої телефони :protest: ;
- обшивку ліфтів після введення їх в експлуатацію буде зроблено тільки в одному вантажному ліфті, тому решта ліфтів потрібно буде скидуватися або за рахунок ЖЕКу із наших платежів бо знищать раніше ніж ми заїдемо;
- на 22 поверсі не підключена кнопка пожежі до системи;
- дитячий майданчик активно експлуатується 8-() ;

Хто не має претензій до своєї квартири, тому видадуть ключі, 2 вентилятора, прийде електрик та підключить лічильник і "продзвонить" всю електрику, а трошки згодом видадуть накладки на пожежну сигналізацію.


Вам стіни поштукатурили??
22 май 2015 08:40
Цитата "sasa23":


Вам стіни поштукатурили??


в квартирі стіну поштукатурили на повну площину, де були дірки від "розумників" з перфоратором, а от по стіні на балконі ще не дзвонив. По відкосу в кімнаті теж мали усунути, але то не критично.

Уточнення - на балконі ще не має підтвердження про усунення недоліків по словам Оксани.
02 июнь 2015 14:04
сьогодні дзвонив у відділ продажу і мені мають підготувати лист про доплату завтра.
Також після доплати можна буде забрати копію свого техпаспорту на квартиру.

По довідці на оплату треба буде почекати трошки довше.
02 июнь 2015 14:53
Цитата "ягуар":
сьогодні дзвонив у відділ продажу і мені мають підготувати лист про доплату завтра.
Також після доплати можна буде забрати копію свого техпаспорту на квартиру.

По довідці на оплату треба буде почекати трошки довше.

Добрый день! А оригинал когда можно будет забрать? когда будет готова справка о 100% оплате?
02 июнь 2015 15:01
Цитата "Tatiana2606":

Добрый день! А оригинал когда можно будет забрать? когда будет готова справка о 100% оплате?

думаю що так, але вони штучно можуть затягнути процес бо будинки не готові для життя. По договору для довідки дається 1 міс., а обдзвонювати ще і не починали.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
134. . .6
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее