До будинків 4-го теплового району у Луцьку нарешті подали гарячу воду. Щоправда пощастило лише 30%

Комментарии к статья старого сайта и форума
Закрыто
Anonymous
Профиль
За оцінкою новопризначеного керівника ДКП «Луцьктепло» Рустама Дячука, зараз гарячою водою забезпечено приблизно 30% будинків 4-го теплового району (33-й та 40-й квартали). За словами пана Дячука, зараз готується забезпечення гарячою водою частини будинків на вулиці Молоді. «На цей час із тої частини, що мала постачатися гарячою водою з котельні на вулиці Конякіна, десь 30% уже перекрито з інших котелень. Де можливо, там ми намагаємося забезпечити людей, але багато де цього не дозволяють технічні характеристики», – сказав Рустам Дячук. Про це повідомив власкор ЗІКу.Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Відгомін війни, або чому у Луцьку не має гарячої води?

1942 рік, зима... Сталінград в облозі військ Манштейна і Паулюса.
Продовольство та речі першої необхідності постачаються ночами по кризі через замерзше озеро.
Про гарячу ванну і опалення було смішно й згадувати. Причини на то були тоді очевидні і безпрецедентні.
2008 рік, літо-осінь, Луцьк у вільній Україні. Ворогів вигнали 64 роки тому, а останні покинули її в ’91-му.
На околицях міста не помічено жодного ворожого солдата. Але лучани на початку ХХІ століття, живучи в центрі Європи, лишаються без належного забезпечення гарячою водою. Населення справно платить податки (як це модно говорити у США). В тому числі і за комунальні послуги. А раціональний розподіл цих коштів лежить на плечах наших слуг – чиновників. Про це останні, чомусь призабули.
Так ось, наші слуги повинні вчасно і якісно виконувати свої обов’язки перед панством. На те вони в кабінетах штани протирають і гроші отримують від тих же платників податків, тобто нас з вами.
А прикривати свою безвідповідальність і некомпетентність відмовками про непроплату – це низько. Людей не повинні хвилювати ці питання. Бо вони свою частину угоди виконали, заплативши за надані послуги.
Тому, усі, причетні до подачі гарячої води і опалення в домівки просто зобов’язані забезпечити населення наданням якісних і вчасних послуг. І жодні відмовки про якісь-там непроплати чи недоплати з будь-чиєї сторони смішно й озвучувати.
В обов’язки мера Луцька входить насамперед те, щоб люди, які його обрали, вчасно були забезпечені теплом і гарячою водою, а також іншими суспільними благами.
Йому є над чим працювати, а не піаритись перед виборами.

Пропонується зробити:
1) Відновити подачу гарячої води населенню м. Луцька.
2) Зменшити оплату за гарячу воду з моменту її відновлення на стільки ж днів, протягом яких населення було без послуги.
3) Залучити до вирішення питання найвищі інстанції держави.
Вернуться к началу
Закрыто

Вернуться в Новости и статьиcron

dsf