Подать объявление

ЖК Desna Residence | Десна Резиденс | Альпійське Містечко | с. Зазимье

ЗастройщикDesna PRO
Сдача ЖК2016 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 99.
7/7%
6/6%
8/8%
24/24%
54/55%
1. . .2426. . .145
30 май 2016 16:23
До речі, питання: як розташовані будинки відносно сторін світу? Не буде такого, що в одних квартирах буде спекотно і сонячно, а в інших - темно та прохолодно? Принаймні, квартири, які виходять у двір, дружина вважає темнуватими...
31 май 2016 19:05
Цитата "v76":
До речі, питання: як розташовані будинки відносно сторін світу? Не буде такого, що в одних квартирах буде спекотно і сонячно, а в інших - темно та прохолодно? Принаймні, квартири, які виходять у двір, дружина вважає темнуватими...

Жодна з квартир не розташована тількі на одну сторону світу. До речі це прописано і в будівельних нормах. Захистом від спеки виступають дерева, які збережені забудовником.
01 июнь 2016 07:54
Добрый день,
скажите пожалуйста с первой очереди уже документы на право собственности и
ключи кто-то получил?
Интересно какой % первой очереди уже полноценные владельцы.

Второй дом идет по плану?
01 июнь 2016 08:23
Цитата "Santer":
Добрый день,
скажите пожалуйста с первой очереди уже документы на право собственности и
ключи кто-то получил?
Интересно какой % первой очереди уже полноценные владельцы.

Второй дом идет по плану?

Не знаю как другие, но лично я еще 16 мая получила документы на право собственности, уже начала ремонт, а что касается ключей, то торжественное вручение запланировано на 01.07.2016, а так по необходимости ключи можно брать у охраны.
01 июнь 2016 08:33
Спасибо за ответ, легкого Вам ремонта))) :buben:
01 июнь 2016 08:34
Цитата "Santer":
Спасибо за ответ, легкого Вам ремонта))) :buben:

спасибо :winky:
01 июнь 2016 13:28
В зазимї начебто фора вже відкрилась!!!
01 июнь 2016 13:36
Говорив з охороною, каже що в першому домі вже чоловік шість робить ремонт.
03 июнь 2016 07:52
Цитата "Дим - димыч":
В зазимї начебто фора вже відкрилась!!!


Да, это правда, открылась на днях. Друзья уже побывали в новой Форе)
03 июнь 2016 08:31
Цитата "Дим - димыч":
Говорив з охороною, каже що в першому домі вже чоловік шість робить ремонт.

А хіба на ремонти запускають не після того, як зроблять прибудинкову територію та місця загального користування?

Вчора пробували з дружиною добратися до Зазим'я через Троєщину (є така необхідність). На жаль, не варіант! Мало того, що 325-ий ходить раз у годину, так на зупинці, на якій ми його чекали, він просто не зупинився - проїхав по крайній лівій смузі! Чи підкаже хто, де у цього автобуса зупинка на Троєшині?
03 июнь 2016 11:21
Скажите, а как с шумом в этом ЖК? Читал обзор, пишут что недалеко есть какие то фабрики (деревообрабатывающая и изготовления окон), слышно их если например сидеть на улице?
https://vk.targethunter.net/rtrg/465d278799_575157089693c0165e5d9217.gif
03 июнь 2016 13:26
Цитата "andriy_ko":
Скажите, а как с шумом в этом ЖК? Читал обзор, пишут что недалеко есть какие то фабрики (деревообрабатывающая и изготовления окон), слышно их если например сидеть на улице?
https://vk.targethunter.net/rtrg/465d278799_575157089693c0165e5d9217.gif

фабрик нет. пишем -пишем, ходим -ходим, слушаем-слушаем найти не можем ни одной фабрики. Может кто-то подскажет где они ? Неуловимые !!!!!
А теперь, что есть неподалеку. Небольшое предприятие по изготовлению столярных изделий ( мебель), обрамление для нашего фасада то же делали там. Не слышно. Работает как мышки - тихо.
03 июнь 2016 13:36
Цитата "v76":

А хіба на ремонти запускають не після того, як зроблять прибудинкову територію та місця загального користування?

Вчора пробували з дружиною добратися до Зазим'я через Троєщину (є така необхідність). На жаль, не варіант! Мало того, що 325-ий ходить раз у годину, так на зупинці, на якій ми його чекали, він просто не зупинився - проїхав по крайній лівій смузі! Чи підкаже хто, де у цього автобуса зупинка на Троєшині?

Спробуємо допомогти з маршрутом на Троєщину ( надати інфо про зупинки).
Ремонти декілька власників роблять , проводка та інші підготовчі роботи. Якщо йде укладка плитки в місцях загального користування. то роблять перерву. Сплачують по лічильникам, підпишемо ще договори на вивіз сміття. Прибудинкова територія не має впливу на виконання робіт в квартирах. Просимо,якщо є можливість, таки дочекатись пару тижнів для виконаня всіх робіт по місцям загального користування та прибудинковій. Дякуємо за розуміння.
03 июнь 2016 16:25
Цитата "v76":

А хіба на ремонти запускають не після того, як зроблять прибудинкову територію та місця загального користування?

Вчора пробували з дружиною добратися до Зазим'я через Троєщину (є така необхідність). На жаль, не варіант! Мало того, що 325-ий ходить раз у годину, так на зупинці, на якій ми його чекали, він просто не зупинився - проїхав по крайній лівій смузі! Чи підкаже хто, де у цього автобуса зупинка на Троєшині?



https://t.rasp.yandex.ua/station/9807417/?filter=today
розклад руху автобусів через Троєщину.
03 июнь 2016 17:51
Добрый вечер. Подскажи вот такой к вам вопрос! Были вчера на объекте и как видели лесопилорама ещё есть и владелец сообщил что территория его собственность и ему решать когда съехать! Вы 16 мая писали что всё решили и через неделю-две ее там не будет) так кто прав?
Спасибо за ответ
04 июнь 2016 09:13
Цитата "Asmove":
Добрый вечер. Подскажи вот такой к вам вопрос! Были вчера на объекте и как видели лесопилорама ещё есть и владелец сообщил что территория его собственность и ему решать когда съехать! Вы 16 мая писали что всё решили и через неделю-две ее там не будет) так кто прав?
Спасибо за ответ

Все правда . Вопрос будет решен только тогда. когда уберем пилораму. Пока. на сегодня собственник пилорамы ( земля выделена под гараж - 2 сотки) не переехал.И только он решает когда ему перебраться. Не хотим конфликтной ситуации и настаиваем на добровольном приведении данного участка земли и размещение на нем построек в состояние. которое соответствует разрешительной документации и должно соответствовать границам участка ( на сегодня самозахват 2/3 территории, можно увидеть в кадастре, открытый доступ). Но и наше терпение и терпение жильцов не бесконечно. Решим вопрос положительно на 100%. С нашей стороны все пожелания собственника , которые он выдвигал для переезда, выполнены. Пока еще ждем.
04 июнь 2016 12:15
Цитата "andriy_ko":
Скажите, а как с шумом в этом ЖК?
https://vk.targethunter.net/rtrg/465d278799_575157089693c0165e5d9217.gif

А що там може бути з шумом?
Вреші-решт, Зазим'я - населений пункт, тож ідеальної тиші не буде.
А те, що є, ніякого особливого шуму не створить.
ІМХО, звісно ж.
Якщо вже говорити про шум, то моє дитинство так чи інакше пройшло біля:
- залізниці;
- м'ясокомбіната;
- консервного завода;
- різних будівельних організацій;
- у приватному секторі.
До чого це я веду? Домашні циркулярні пили, розвантаження різних матеріалів, інтенсивний рух вантажних потягів під'їзною колією, робочий процес вищевказаних підприємств - все це ніколи не сприймалося як серйозний шум і не завдавало жодних клопотів!
Окрім того, в декількох кілометрах від квартири, де мешкала наша сім'я, проходить магістральна залізниця. Неелектрифікована (і поки буде такою). Обслуговується локомотивами серій 2ТЭ10М, 2ТЭ10У, 2ТЭ10УТ, обладнаними двигунами 10Д100 (я є транспортним фотоспотером, тому трохи у цьому орієнтуюсь). Почитайте про них в Інтернеті... Шум, який вони видають, особливо - вночі, не порівняти з шумом не те що інтенсивної вулиці - навіть цілком пристойне підприємство буде тихішим...
04 июнь 2016 12:20
А что должно быть на месте лесопилорамы? Парковка вроде если не ошибаюсь ☺
А как же 2 сотки собственности? Или вы выкупаете территории?
04 июнь 2016 12:23
И второй вопрос☺ интересует парковые места стоимость и на сколько мест?
04 июнь 2016 12:27
Цитата "v76":
Цитата "Дим - димыч":
Говорив з охороною, каже що в першому домі вже чоловік шість робить ремонт.

А хіба на ремонти запускають не після того, як зроблять прибудинкову територію та місця загального користування?

Вчора пробували з дружиною добратися до Зазим'я через Троєщину (є така необхідність). На жаль, не варіант! Мало того, що 325-ий ходить раз у годину, так на зупинці, на якій ми його чекали, він просто не зупинився - проїхав по крайній лівій смузі! Чи підкаже хто, де у цього автобуса зупинка на Троєшині?


Он останавливаться возле Флоренции, возле трамвайных путей и на Лесковской где торти магазин)
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .2426. . .145
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее