Подать объявление

ЖК Desna Residence | Десна Резиденс | Альпійське Містечко | с. Зазимье

ЗастройщикDesna PRO
Сдача ЖК2016 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 99.
7/7%
6/6%
8/8%
24/24%
54/55%
1. . .137139. . .145
29 авг 2019 12:14
Шановний забудовник!
Так як відповіді на e-mail від вас досі немає, мушу звернутись тут.
21 серпня 2019 року працівниками вашої КК було розміщено оголошення на підїздах будинку по вул.Придорожна, 2, де я був вказаний боржником. Сума боргу - 1096,70 грн. При цьому, мною була здійснена оплата за надані послуги в повному обсязі згідно договору (більше ніж в квитанції). Також в оголошенні були розміщені мої персональні дані (без моєї згоди).
В зв'язку з цим, 21 серпня я відправив лист на всі ваші e-mail, які мені відомі. Як наслідок, я так і не отримав відповіді на наступні питання:
1. Документальне підтвердження (в квитанції сума до сплати за липень - 407,97) вказаної суми боргу (якщо цифра не мальована).
2. Хто дозволив вашій КК поширювати мої персональні дані?
В прикріплених розміщено переписку та квитанції.
мій другий лист
30 авг 2019 06:58
Євгене, на Ваш лист до Керуючої компанії від 21 серпня Вам була надана відповідь на НАСТУПНИЙ ДЕНЬ (22 серпня). Акт звірки не надається електронною поштою, а проводиться в офісі Керуючої Компанії. Приходьте.
30 авг 2019 07:32
Доброго дня!
Цитата "УК DESNA residence":
Євгене, на Ваш лист до Керуючої компанії від 21 серпня Вам була надана відповідь на НАСТУПНИЙ ДЕНЬ (22 серпня).

На наступний день, забудовник прислав лист (прикріплений в моєму попередньому пості), але не відповідь.
Адже з двох, заданих мною, питань, там була відповідь рівно на 0. Точно так як і зараз у Вашій публікації.
Цитата "УК DESNA residence":
Акт звірки не надається електронною поштою, а проводиться в офісі Керуючої Компанії.

Акти (чи інші документи) самі, звісно, не відскануються і не відправляться. Але якщо Ви трохи уваги приділите Вашим клієнтам, то все це можна зробити.
Цитата "УК DESNA residence":
Приходьте.

Враховуючи ваш графік роботи, виглядає як знущання.
Розклад із сайту
Розклад з каналу
30 авг 2019 10:02
У вашому листі від 21 серпня прикріплена квитанція від 19.08, ми надали Вам відповідь, що таке зарахування ми можемо побачити лише через 3 банківські дні, тобто 22-23 серпня, списки були вивішені 21 серпня. Оплата здійснюється до 15 числа кожного місяця. Відповідь надана.

Щодо особистих даних відповідь у тому ж листі надана.

Приймальні дні:
Вт - 10:00 – 18:00
Ср – 8:30- 13:00
Чт – 14:00 – 19:00
Сб – 10:30 – 14:00

Диспетчер Керуючої Компанії за телефоном на зв’язку з 8:00-19:00 кожного дня у черговому режимі.
30 авг 2019 10:14
Цитата "УК DESNA residence":

Відповідь надана.

Не правда.

Повторю питання:
1. Документальне підтвердження (в квитанції сума до сплати за липень - 407,97) вказаної суми боргу (1096,70).
2. Хто дозволив керуючій компанії поширювати мої персональні дані?
30 авг 2019 12:34
Цитата "Evgeniy1989":
Шановний забудовник!
Так як відповіді на e-mail від вас досі немає, мушу звернутись тут.
21 серпня 2019 року працівниками вашої КК було розміщено оголошення на підїздах будинку по вул.Придорожна, 2, де я був вказаний боржником. Сума боргу - 1096,70 грн. При цьому, мною була здійснена оплата за надані послуги в повному обсязі згідно договору (більше ніж в квитанції). Також в оголошенні були розміщені мої персональні дані (без моєї згоди).
В зв'язку з цим, 21 серпня я відправив лист на всі ваші e-mail, які мені відомі. Як наслідок, я так і не отримав відповіді на наступні питання:
1. Документальне підтвердження (в квитанції сума до сплати за липень - 407,97) вказаної суми боргу (якщо цифра не мальована).
2. Хто дозволив вашій КК поширювати мої персональні дані?
В прикріплених розміщено переписку та квитанції.



Я оплатив послуги трохи невчасно і теж був у списках, але вчора мене вже не було. Доречі, без всяких звернень...
30 авг 2019 14:33
Цитата "Anna Kari":
Прошу терміново прокоментувати Директора Управляючої компанії - чому знесено яблуневий сад, і що відбувається під вінками будинку нашого будинку - Київська, 45В, - без повідомлень.

Земля за кадастром належить селу.

Виглядає, як протизаконні дії.

За ДБН - за 30-50 м - прибудинкова територія.

Що за інформацію про парковку?!!!
Викликали поліцію. Вимагаю дозвільних документів на проведення будівлельних робіт, поблизу із будинком, де живуть мешканці - без погодження із власниками квартир.


По состоянию на сегодня - вечер 30 августа ответа всем собственникам от нарушителя - Управляющей компании "Десна Резиденс" ТАК И НЕТ.

Нет ответа от УК о незаконном сносе сада перед домом по вул.Лисова 45В и самовольного строительства парковки на чужой земле сельрады без договора оренды и разрешения на строительство .

Зато, на всех подъездах есть АНОНИМНОЕ ОБЪЯВЛЕНИЕ о каком-то собрании. Неизвестно кем оно организовано. Да еще и указано о явке "в обов’язковому порядку" ))) с регистрацией без документов))

УК - обслуживающая компания, нанятая собственниками в лице ОСББ "Десна", в которое входят два дома по ул.Придорожная 1, корпус 1 и корпус 2.

Эта УК не может проводить никаких собраний с регистрацией и обязательной явкой)

Только наше ОСББ "Десна" имеет право созывать собрание и регистрировать на нём собстенников.

Эта УК может пригласить желающих собственников для отчета о своих услугах, их качестве и расходах денег собственников.

Собственники всех домов уже давно письменно собрали перечень вопросов к УК, на которые Директор УК просто отказался отвечать.

Только ОСББ может принимать решения по поводу качества и стоимости услуг УК. Кроме этого, толко ОСББ может расторгнуть договор с этой УК и поменять её на другую. Более адекватную)

Поскольку это объявление здесь на этом форуме от имени УК, прошу УК ответить:
Что это за " неправдива інформація" ?

Кто, где и когда распостранял такую информацию?

В чём суть этой якобы неправдивой информации?

Кто дал оценку о неправдивости информации, указанной в АНОНИМНОМ ОБЪЯВЛЕНИИ на подъездах домов?

Напряжение вызывает как раз отсутсвие каки-либо коментариев от нарушителя - УК о незаконном строительстве парковки вопреки жалобе собственников, поданной в Зазимскую сельраду, которой принадлежит земля, и в правоохранительные органы.

Только после выезда опертивно-следственной группы Броварской полиции, УК приостановила снос сада, захват чужой земли и незаконное строительство парковки на въезде в комплекс.

Если ответа нет, так именно УК распространяет неправдивую информацию...
Анонимное объявление на подъездах домов
30 авг 2019 17:30
Завтра на собрание приносить с собой вилку побольше, что бы лапшу снимать с ушей?
02 сен 2019 07:53
Чем дело кончилось на собрании? Что решили? :smile:
02 сен 2019 09:37
Где можно ознакомиться со стенограммой заседания?
:pc:
02 сен 2019 19:09
Немного позитива в ленту. Сегодня благодарили нашего застройщика, за то что обустроили двор в школе. Теперь деткам будет приятно идти в школу и находиться там. Присоединяюсь к благодарности!
03 сен 2019 07:52
Так як відповіді досі немає, повторюю свої питання:
1. Документальне підтвердження (в квитанції сума до сплати за липень - 407,97) вказаної суми боргу (1096,70).
2. Хто дозволив керуючій компанії поширювати мої персональні дані?

На всякий випадок нагадую, що я маю діючий договір з Вашою КК про надання послуг з утримання будинку, прибудинкової території та додаткових послуг.
Звертайте увагу на Ваших клієнтів, поки вони у Вас ще є.
03 сен 2019 09:03
УК и ОП Десны отвечают в этом чате, только когда им выгодно.
это так удобно.
смиритесь.
03 сен 2019 10:15
Цитата:
Так як відповіді досі немає, повторюю свої питання:
1. Документальне підтвердження (в квитанції сума до сплати за липень - 407,97) вказаної суми боргу (1096,70).
2. Хто дозволив керуючій компанії поширювати мої персональні дані?


Відповідь Вам надали, читайте вище. Якщо Вам потрібен акт звірки або у Вас є додаткові питання – приходьте в офіс Керуючої Компанії, зробимо. Дякуємо
03 сен 2019 13:23
Ну давайте почитаємо "вище". Мої питання:
1. Документальне підтвердження (в квитанції сума до сплати за липень - 407,97) вказаної суми боргу (1096,70).
2. Хто дозволив керуючій компанії поширювати мої персональні дані?

Ваші "відповіді"
№1
Цитата "УК DESNA residence":
Євгене, на Ваш лист до Керуючої компанії від 21 серпня Вам була надана відповідь на НАСТУПНИЙ ДЕНЬ (22 серпня). Акт звірки не надається електронною поштою, а проводиться в офісі Керуючої Компанії. Приходьте.

№2
Цитата "УК DESNA residence":
У вашому листі від 21 серпня прикріплена квитанція від 19.08, ми надали Вам відповідь, що таке зарахування ми можемо побачити лише через 3 банківські дні, тобто 22-23 серпня, списки були вивішені 21 серпня. Оплата здійснюється до 15 числа кожного місяця. Відповідь надана.

Щодо особистих даних відповідь у тому ж листі надана.

Приймальні дні:
Вт - 10:00 – 18:00
Ср – 8:30- 13:00
Чт – 14:00 – 19:00
Сб – 10:30 – 14:00

Диспетчер Керуючої Компанії за телефоном на зв’язку з 8:00-19:00 кожного дня у черговому режимі.

№3
В прикріплених
-----------------------
І де відповідь?
Типу відповідь
04 сен 2019 07:09
Схоже що ця гілка форуму попала в петлю часу, одне й те саме, або «День бабака» знову :smile:
04 сен 2019 08:07
Та ні. Просто забудовник думає, якщо буде мовчати, то я забуду за свої питання.
Не правильно думає ))
05 сен 2019 20:43
06 сен 2019 06:40
Добрый день! Скажите к Давосу 5 уже подключены газ, свет,вода?
06 сен 2019 07:55
Доброго дня. Зараз ведуться роботи, орієнтовно до 15 вересня усі комунікації мають бути підключені.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .137139. . .145
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее