Подать объявление

Депозиты обложат налогом

29 июнь 2010 08:05
а как вы думали, еще и за воздух платить будем, хочеш дышать в донецке -платиш ахметычу, в киеве - азарову. Никто не подскажет где можно купить значек "я не голосовал за проффесора" ?
29 июнь 2010 08:05

С 1 января 2013 г. вкладчикам придется отчислять в бюджет 5% доходов от вложений.



Читать дальше >>

29 июнь 2010 08:09
Журналісти знову провокують шум з нічого! Податок на прибуток з депозитів. Я знаю людей, які маючи круглі суми в банках і з них величезні прибутки - то чому вони користуються всіма благами нашої держави мають не платити податок? Нормальний закон на благо народу України!
29 июнь 2010 08:14
Вчитель, ти тупий, тобі скоро ця влада під двері срати буде, а ти скажешь так і треба - це міндобриво, ви блакитні з глузду з'їхали, вам щоб не робили, головне щоб це не була Тимошенко!!!
29 июнь 2010 08:14
Податок на прибуток з депозитивів!!! Єдине, що мене турбує, чому такий малий? Ті що працюють, торгують мають набагато більший податок!!! А рентьє - лікується, вчиться безкоштовно, то ще й нехай не платить податки.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее