Подать объявление

Бориспіль, вул. Головатого, буд. 20

1. . .35. . .7
21 дек 2015 10:33
Шановні власники!
Список/протокол присутності на зборах та інші, відомі мені контакти жителів нашого будинку/ я створив, очікую від "активу" під'їздів адрес електронних пошт для їх розсилання. Чи Вас у соц. мережах розшукати і туди порозсилати?? :yes:
Крім того, дуже прошу жителів 4 і 5-го під'їздів, повідомте будь ласка, з якого номеру квартири закінчується 4-й або починається 5-й під'їзд - щоб точніше список "розділити".
Крім того, пропоную на під'їздах (зверху над входом) фарбою під трафарет написати їх номери і квартири, які в них знаходяться. Це полегшить життя комунальним службам, нашим гостям, іншим сервісам і, відповідно, нам.
Знову таки - закликаю реєструватися і хоча б привітатися на форумі. Бо нема розуміння, наскільки активно ним користуються сусіди. Після зборів з'явилися 3 нових дописувача - з 40-ка присутніх. Це результат, який пригнічує. І це ж ще гроші не треба здавати... ))) :umnik:
P.S. Прошу зрозуміти - мені не більше всіх треба. З цієї дільності вигоди я не маю і не розраховую на це. Мої пріоритети - безпека і зручність. І ситуація склалася таким чином, що якщо ми не триматимемося одне одного, то не буде у нас УСІХ нічого з тих пріоритетів. Чи як Ви собі думаєте? :???:
Дякую за розуміння!
21 дек 2015 10:54
Шановні мешканці нашого будинку!!!!!
Зверніть увагу на квитанції за листопад місяць, з зворотньої сторони нам надрукували" Структура тарифу на утримання будинку та прибудинкової території будинку" Хто розуміється на цих показниках?????? Підскажіть як може "чисельність робітників бути 4,399😱
21 дек 2015 12:29
Цитата "BILZAY":
Шановні мешканці нашого будинку!!!!!
Зверніть увагу на квитанції за листопад місяць, з зворотньої сторони нам надрукували" Структура тарифу на утримання будинку та прибудинкової території будинку" Хто розуміється на цих показниках?????? Підскажіть як може "чисельність робітників бути 4,399😱

У мене в квитанції нема слів "чисельність робітників". І цифри 4,399 - теж. Ну або я кудись не туди дивлюсь. :wow: Може прилаштуйте скан/фото - покажіть, де вона у вас?
Стосовно показників - там описаний вичерпний список послуг, які надає ЖЕК та їх вартість на 1 кв. м. житла. У мене зійшлося.
21 дек 2015 13:30
Цитата "lerook":
Шановні власники!
Список/протокол присутності на зборах та інші, відомі мені контакти жителів нашого будинку/ я створив, очікую від "активу" під'їздів адрес електронних пошт для їх розсилання. Чи Вас у соц. мережах розшукати і туди порозсилати?? :yes:

День добрий !!!
Куда почту сбрасивать?
21 дек 2015 13:52
Цитата "Val_132":

День добрий !!!
Куда почту сбрасивать?

В ЛС. Кнопка поряд з кругом під моїм ніком. Я Вам туди написав якраз...
21 дек 2015 16:18
На рахунок оплати за тепло. Цифри здалися дуже дивними.

Жовтень прийшло 250 грн за 15 днів.
Листопад прийшло 500 грн за 30 днів.
площа 54 кв.м.

Для порівняння, на Головатого 3, будинок напроти нашого. Там встановили лічильник тепла на під'їзд. Так от там за жовтень прийшло 150 грн, за 70 кв.м!!!
І це прим умові, однієї котельні , і при тому що наш будинок має бути більш енергоефективним через внутрішнє утеплення.

Якийсь в нас хитрий лічильник, чи може хтось знає в чому секрет?
21 дек 2015 16:40
Всім доброго часу доби) Долучаюсь до форума. Із задоволенням підтримаю всі ініціативи щодо покращення житлових умов нашого будинку та навколишньої території!
21 дек 2015 17:12
5- парадне кв. 198-252
21 дек 2015 17:32

Нашому будинку в певній мірі пощастило. Навколо нього достатньо місця для парковки по сучасним міркам для новобудов. Але все ж таки знаходяться індивіди котрі, чомусь полюблять ставити авто перед самими дверима під'їзду. Створюючи при цьому багато незручностей всім іншим мешканцям будинку ( не речі нормально вивантажити, ні швидкій проїхати, з коляскою матерям...ітд).

Не сподіваючись на будь який ефект повісив в ліфті простеньку інфографіку від Богдана Гдаля:



Як не дивно, цю листівку не тільки не зірвали але вона й до цих катається в ліфті 5 під'їзду. І суб'єктивно перед самими дверима залишати машини стало помітно менше людей.
Якщо когось з 1-4 під'їзду зацікавило то оригінал лежить ось тут https://bohdan.com.ua/files/pidyizd_no_parking_А4_flat.pdf

Спільний комфорт справа кожного.

21 дек 2015 19:55
Цитата "BILZAY":
5- парадне кв. 198-252

Всем привет!А по моему нумерация 5 подъезда начинается с 199 квартиры,а не со 198.
21 дек 2015 20:03
Цитата "GreenMan20":
На рахунок оплати за тепло. Цифри здалися дуже дивними.

Жовтень прийшло 250 грн за 15 днів.
Листопад прийшло 500 грн за 30 днів.
площа 54 кв.м.

Для порівняння, на Головатого 3, будинок напроти нашого. Там встановили лічильник тепла на під'їзд. Так от там за жовтень прийшло 150 грн, за 70 кв.м!!!
І це прим умові, однієї котельні , і при тому що наш будинок має бути більш енергоефективним через внутрішнє утеплення.

Якийсь в нас хитрий лічильник, чи може хтось знає в чому секрет?

Согласна с вами.Тоже не могу понять откуда в нашем доме такие цифры?Все знакомые платят на порядок меньше.Кто бы разъяснил,почему так?
21 дек 2015 22:37
Вітаю нових членів клубу)
Аня, перевіряйте пошту! Більше так ніхто свою електронку і не скинув(
Дякую за інформацію стосовно номерів квартир у 5-му під'їзді, таки з 199 квартири починається.
Також радий чути про ефективність інфографіки, у нас теж (3-й) цей спосіб працює. І теж ніхто не зриває! Треба і далі активно впроваджувати!
Стосовно паркувальних питань - справа глобальніше. Потрібно буде дістати схему прибудинкової території. Це відноситься до однієї з основних 3-х тем - огородження території. До речі, якщо ми таки плануємо ставити 2 шлагбауми для контролю доступу автомобілів на "внутрішню" територію - як вирішувати питання з проїздом екстрених служб??
Стосовно рахунків за опалення - найперше, що треба зробити - прикрутити радіатори і закривати вікна. Заради цікавості - подивіться, скільки вікон на провітрювання відчинені. Ну і агітуйте сусідів, це Ваші спільні гроші. Мій досвід вирішення питання розписаний вище. :smoke:
Якщо серед дописувачів є такі, що не були на зборах та/або не вказали свої контакти - для більше оперативного зв'язку (справа добровільна) - при необхідності - прошу написати мені в ЛС номер квартири, Ваше ім'я і номер телефону.
І наостанок - коли збиралися в п'ятницю на розмову - майже всі тихенько підходили і мовчки ставали, формуючи коло. Як зомбі) Гнітюче враження! :wow: Тому - шановні, давайте для початку започаткуємо традицію вітатися при зустрічі з сусідами або гостями. Це питання не просто налагоджування стосунків між сусідами і + в карму, але й основа взаємодопомоги та безпеки!
22 дек 2015 07:00
Доброе утро!Сегодня под 5 подъездом,впритык к двери, была припаркована красная машина
(хозяйка проживает в 4 подъезде!!!!!!!!)На лобовом стекле приклеили памятку о правильном парковании.Она ее отклеила,не прочитав,выбросила в мусор,села и уехала.
22 дек 2015 07:49
Цитата "Maksiks":


Maksiks
Здрастуй lerook!
Хочу відповісти тобі з приводу місць загального користування від імені всіх «изранных», я бачу що ти не попав в число «изранных» і тебе по бориспільськи дуже давить жаба бо тобі не дісталася так звана каптерка. Роз`ясняю для таких як ти особо грамотних: потрібно було так років 5 зачекати пока почне будуватися новий будинок на стадії будівництва зайняти каптерку, потім заплатити прорабу який вів будівництво ту суму яку він вимагав, потім заказати двері заплатити за них гроші, потім поставити, встановлення також коштувало грошей. Після цього 2 рази в т. ч. і при вводі в експлуатацію двері приходилося знімати, виносити з під`їзду і вивозити потім так само завозити заносити на поверх, ліфту не було і виносили їх і заносили 3 здорових мужика І все це коштувало грошей і не малих. І ше один раз по вказівці прораба їх зняли вивезли в БМУ -53. Їх треба було там знайти і заплатити гроші щоб їх віддали назад і також заплатити за транспорт за те щоб занесли і встановили. Якщо тобі lerook так потрібна каптерка то ти можеш договорися з власником тієї каптерки яка тебе так напрягає і заплатити власнику тієї катерки, поскільки 6 квартир на поверсі 5/6 вартості скільки потратила ця людина на всі ці процедури і ключ буде у вас і ще бажано за моральні збитки за здоров`я що треба було потратити на всі ці процедури. А то ти хочеш і рибку з`їсти і в пруду не замочитися. А якщо ти особисто повернеш мені всі гроші що я потратив то може я від коптерки відкажуся. І це питання вже вирішувалося на загальних зборах мешканців будинку з ЖЕК -53, і вікривати їх ніхто тобі не буде, вони вже були відкритими і всі знають до чого це привело.
І не треба піднімати його знову і сталкувати людей лобами. По поводу опалення lerook пояснюю тобі, поскільки ти поставив лічильник як я бачу з форуму, то за опалення ти платиш копійки за рахунок свої сусідів і за місця загального користування також. Якщо ми всі поставимо теполічильники в квартирах то ти lerook будеш платити зовсім іншу суму.

З приводу регістрів опаленя які встановлені в цих каптерках – то потрібно написати лист в ЖЕК щоб їх відключили, або за літній період самостійно встановити терморегулятори, щоб вони відключалися на місці. З приводу переносу іх під вікно на сходову клітину – це неможливо, тому що батерії опалення на сходовій клітці можуть бути встановлені на висоті 2м. Можна тільки маленькі батереї поруч з вікном в крайньому випадку. І навіть якщо вони будуть встановлені то все тепло буде стояти під стелею чердака. Цю проблему необхідно вирішувати починати іншим чином. При будівництві в будинку при входових дверях повинні були бути встановлені тамбури. Що регламентується в усіх нормах.


Шановний, ви захопили незаконно територію загального користування!!!
Там як мінімум стоять труби, які опалють під"їзд. Я, наприклад, хочу щоб двері взагалі позносили, так як то загальна власність, по якій причині ви забрали її собі? А тепер ще жалієтеся, що заплатили за це купу грошей. Коли ми вселялися, на нашому поверсі це місце було ще вільне, але ми не такі хитрожопі, щоб за рахунок інших і незаконнимм методами забирати його собі (це на випадок, якщо ви скажете, що я хочу цю каптерку собі). А тепер ви ще звинувачуєте нормальних людей у якихось корисливих прагненнях. І щодо лічильника, який lerook поставив собі. Замітьте, він це зробив на своїх законних квадратних метрах. І зробив це законно!!!
22 дек 2015 09:22
Цитата "Vera_20":

Всем привет!А по моему нумерация 5 подъезда начинается с 199 квартиры,а не со 198.

Арифметика проста: 9 поверхів на кожному 6 квартир = 54 квартири в парадному,остання 252 - 54= 198 якось так!!!!
22 дек 2015 09:50
Вітаю!
За 5-й під'їзд - 52 (201-252) квартири + 200-та, + 199-та=54 квартири. Та то таке, подякував вже)) В 3-му під'їзді - така ж система. В 1 і 2 - по 45 квартир, якщо я вірно зрозумів. Як ні - прошу виправити.
З приводу "каптьорок", автомобілів дивноприпаркованих і т.д. - головне - все робити цивілізовано! І відноситися до людей так, як хотіли б, щоб відносились до Вас.
Інформацію з наліпки жінка, думаю, зрозуміла не читаючи. Те, що на форумі повідомили - теж вірно, тільки треба ще марку машинки вказувати - адекватна людина не любить такого роду "славу" і наступного разу так не вчинить.
З приводу каптьорок і інших приміщень - в план на майбутнє - зробити реєстр - попід'їздно номери квартир і місце розміщення приміщень між поверхами, які вони зайняли. Хоча б для того, щоб знати, до кого йти у випадку якоїсь екстреної ситуації.
Я пам'ятаю, під час зборів були люди, що хотіли зробити оголошення або наліпки в під'їздах про наявність форуму - саме час починати)
Нагадую, до Нового Року ми маємо сформувати звернення до ЖЕК-53 щодо нестабільної роботи ліфтів, не зрозумілого статусу реклами АЛЬТІСа на фасадах будинку та розглянути питання обмеження доступу "чужих" авто у внутрішній двір. На днях скину варіант основи звернення для обговорення.
Ще одне - для активу - в кого немає, раджу завезти пошту на gmail. Там пропоную викладати всі початкові проекти оголошень/заяв/скарг - з обмеженим доступ - тільки для зареєстрованих і зацікавлених. Потім - сюди - для обговорення з усіма, потім - за адресою для розгляду відповідальним структурам.
Вже маю 2 електронки сусідів. Приєднуйтесь!
Всім гарного дня)
22 дек 2015 10:46
Цитата "Vera_20":
Доброе утро!Сегодня под 5 подъездом,впритык к двери, была припаркована красная машина
(хозяйка проживает в 4 подъезде!!!!!!!!)На лобовом стекле приклеили памятку о правильном парковании.Она ее отклеила,не прочитав,выбросила в мусор,села и уехала.



Так і є, то вчора я їй листівку положив. Нажаль вона часто тут паркується. Вона і ще червоний бусик, теж більше всього що із сусіднього під'їзду.

Буває так запаркуються що приходиться проявляти талант еквілібристики що б додому попасти, особливо коли повертаєшся з велосипедом.
23 дек 2015 12:51
Модератор "почистив" форум від електронних контактів і деяких інших повідомлень. ЛС теж навіщось закрили. Електронки - то ясно, а інше - з якою ціллю? :protest:
Сусідам, що встигли дати електронні адреси - списки вчора відправив. Прошу перевірити "електронки" і відписатися - чи все видно/зрозуміло. Якщо Ви маєте контакти інших сусідів - поділіться ними хоча б між собою. З 1 і 4 під'їздом - не ясно. Є їх представники на форумі???
Згадав думку що до паркування впритул до входу в будинок - подивіться на 2-й під'їзд. Раніше подібні перешкоди під кожним під'їздом стояли, потім трапилися дивні зміни і тепер маємо то, що маємо (С). Теж потрібно буде поцікавитися в відповідальних.
Так саме кудись поділися вазони з ліхтарів, які потім загадково знайшлися коло новобудов на Лютневій... :smoke: Маю думку, що потім вони на Льва Толстого переїдуть!
23 дек 2015 18:53
Так саме кудись поділися вазони з ліхтарів, які потім загадково знайшлися коло новобудов на Лютневій... :smoke: Маю думку, що потім вони на Льва Толстого переїдуть![/quote]

В минулі року вазони на осінньо-зимовий період знімали, а навесні , на суботнику, знову вішали. Може і цього року так само зробили.
23 дек 2015 20:46
Цитата "Stan_Li":
Так саме кудись поділися вазони з ліхтарів, які потім загадково знайшлися коло новобудов на Лютневій... :smoke: Маю думку, що потім вони на Льва Толстого переїдуть!


В минулі року вазони на осінньо-зимовий період знімали, а навесні , на суботнику, знову вішали. Може і цього року так само зробили.[/quote]
Цього року літом іх вже не було)))Знять- зняли але повісили вже на Лютневій!!!!!!!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .35. . .7
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее