Подать объявление

Бориспіль, вул. Головатого, буд. 20

124. . .7
19 авг 2015 08:54
Якраз термоголовки і будуть давати економію в чистому вигляді - в парі з теплолічильником. Стосовно перекрити повністю батареї в кімнатах - це дозволила тепла зима і добрі люди) Бо батарея в кухні гріє тільки кухню...
По вибору термоголовок уже маю думки, остаточно вирішу - поділюсь.
Стосовно Африки (жара) - я теж раніше так думав. Але приїхав знайомий, був в Тан(Р)занії/Уганді (центр майже), каже, що там було +15, вночі - і нижче С. Африка велика!
Як Ваші справи з теплолічильником і водоканалом? Шось зрушилось?

До речі, а є в читачів якісь думки або інформація стосовно встановлення двотарифного лічильника електроенергії? З вересня ж знову електроенергія дорожчає, "нужночтоторешать"!!

P.S. А мені одному здається, що футбол на дитячому майданчику у виконанні 8-10-літніх хлопчаків - не зовсім гуд?
19 авг 2015 13:59
Добрый день, принимайте в свои ряды. Сергей, 2 подъезд кв 78.

Подскажите, по поводу счетчиков тепла с кем можно связаться лично и обсудить их коллективную установку?
По поводу футбольной площадки, судить сложно, как парень, понимаю, что детям он нужен, но как не любящий шума, скажу что против.
По поводу качества воды - пользуетесь водой из кранов возле подъездов? Слышал, что она из скважины.
20 авг 2015 14:43
Шановнi сусiди! Пiдскажiть будь ласка куди краше платили за комунальнi послуги? Щоб без комiсiй.
20 авг 2015 16:38
Добрый день. Если совсем без комиссий то:
Электроэнергия и газ - Ощадбанк.
Квартплата (пока сюда же входит вода и отопление) - Приватбанк.
21 авг 2015 09:59
Вітаю, шановні! Радий бачити нові обличчя)
Моя думка з приводу платежів за комуналку - час, зекономлений на походах в банк/касу і вистоювання в чергах дорожче, ніж комісія 1 грн/платіж, враховуючи знецінення останньої і тарифи в Приват-24 - при оплаті своїми коштами з карти. Тим більше, що половина платежів проходять без комісії і в онлайн-банкінгу (див. повідомлення Zaralex). Вже 3 місяці так плачу - тільки позитивні враження + можна встановити автоматичні регулярні платежі. НЕ РЕКЛАМА, НЕ АГЕНТ)
Раніше Дельтою користувався, ще зручніше було і ЗОВСІМ без комісії, але... самі знаєте(
З приводу лічильників тепла - готовий поспілкуватися, тільки з приводу групового встановлення - вже будете шукати спільників самі, бо я як група вже не пройду, можу тільки ділитися інфою/радити. Zaralex питайте, він на тому ж етапі, що й Ви був донедавна.
А свій контакт скинув в ЛС.
По воді коло під'їздів - користувався, тільки коли воду відключали - для господарських цілей. Не пив її, не питиму і Вам не раджу. Хоча б з огляду на те, що не відомо, якими трубами і звідки вона подається. Воду з крану в квартирі хоч якось (дуже погано, або вже труби такі), але очищають. Вона Вам треба, та лотерея безвиграшна? :yes: А по суті - виясню/розповім.
По футболу на дитячому майданчику - до 22-00 хай кричать, як хочуть. Проблему в іншому бачу - вони ВЖЕ досить сильно гатять по м'ячу, а поруч граються маленькі (ЗОВСІМ МАЛЕНЬКІ) діти - я так випадково в свій час братика свого меншого вирубив м'ячем в голову, так шо може бути всяке + там є парканчик, який ПОКИ тримається, і бесідка, яка у них інколи за футбольні ворота стає, дерева/кущі.
Через дорогу - 3 сітки + в школі є поле. Або давайте щось інше думати з приводу міні-поля з сітками в дворі - але так, як зараз - не гоже.
З приводу галасу - в свій час (десь з місяць тому) мені дуже не сподобалось, як добродій - скоріш за все - наш сусід - користуючись "непереводимым из русского" діалектом, пояснював іншому добродію з номерами АН чи ВВ, що йому не варто паркуватися коло 3-го під'їзду, бо "понаехали", людЯм нема де ставити, їдьте до себе - там і паркуйтеся і т.д.. З погрозами і гучністю за 80 дБ - т.є. на весь двір - де мами/дітки гуляють. І, скоріш за все, він же через декілька днів вже десь після півночі продовжив свій монолог при з'ясовуванні стосунків з кимось. Бо гучність і термінологія не змінилася.
Не знаю, що то було і чого - але сказати, що це не повага до себе і до оточуючих - це мало сказати. :faceoff: Хто чув/бачив/знає - прошу доповнити, "героїв" і їх історії треба знати щоб хоч якось прогнозувати розвиток подій при взаємодії з ними.
І ще - в порядку анонсованої розповіді про будинковий/сусідський "высокий уровень культуры и быта".
Я зараз нічого не кажу про порушення Закону про заборону паління на сходовому майданчику, це зависока на даний момент планка для більшості тих, хто там палять - але хоча б відкривайте вікна. В ідеалі - паліть на своєму балконі або спустіться на вулицю, будь ласка. Паління в ліфті - без коментарів. Пляшки з-під алкоголю/сітра/води на сходах зранку - без коментарів. Все так є і так буде, якщо не вказувати на це тим, хто це робить. Бо в більшості випадків вони просто ДУМАЮТЬ, ЩО ЦЕ - НОРМАЛЬНО, їх так вчили/вони бачили такий приклад.
І ще - недопалкам на даху під'їзду і під вікнами - ну не місце. Як і не місце там сечі і іншим випорожненням високоповажних сусідів, НАВІТЬ ДИТЯЧИМ! Тим більше дорослим, і навіть серед ночі. ВОНО Ж ПОТІМ ТХНЕ, що дуже знижує якість життя сусідам з 2-3 поверхів. + в результаті вони можуть обізлитися і Вам або Вашим дітям ВИПАДКОВО зверху на голову щось виль'ється/впаде. І Ви будете не праві. Краще ЦЕ зробити подалі від будинку, по-ближче до бетонного паркану, якщо вже лінь піднятися до туалету. Важливе цю інформацію дітям донести.
P.S. в контексті виникнення питання про опалення - в проекті є такий пункт, як "опалення приміщень спільного користування". Мова йде в першу чергу про ті приміщення, в яких стоять батареї, які, по "славній" бориспільській традиції, зачинені наглухо і ключі від них у "избранных" сусідів. Які зберігають там ЩОСЬ - в основному різний мотлох і ще хз що (тему пожежо/вибухо безпеки поки не розкриваю). А оскільки двері зачинені, то в цих "каптьорках" - дуже жарко, а на сходових клітинах - відповідно - холодно. За опалення цих приміщень - повторюю - платять ВСІ, і з квартирними лічильниками, і без.
Мені таке становище не подобається влітку і "напрягає" взимку.
Цікаво почути бачення ситуації іншими власниками житла (вцілому) і цих приміщень (зокрема). Як тих, хто ними користується, так і тих, хто ні. Дуже прошу утриматися від силових варіантів вирішення питання! :chillout:
27 авг 2015 18:32
Уважаемый lerook.
Скажите пожалуйста как обстоят у Вас дела с согласованием проекта на установку счетчика тепла? Как там наша теплосеть его согласовывает?
Я получил тех. условия, сейчас пытаюсь определится с организацией по установке. Все какие то скользкие...
По поводу воды. Сегодня приходили с водоканала - опломбировали. Предварительно оплатил 30,05 за эту услугу :) Договора сказали будут заключать с 02.09.2015. Перечень документов для заключения договора повесили на парадных.
27 авг 2015 19:09
Вітаю!
Телефонував в t-oblik у вівторок. Повідомили мене, що вже пішов другий місяць, як проект лежить у тепломережі. В проект вносять різні зміни. Ще не погодили, але робота ведеться, кажуть, що скоро закінчать.

Причини (чи відмовки) тепломережі:
1. Вони не щодня працюють.
2. У них своє розуміння коефіцієнту на оплату опалення місць загального користування. Іншими словами, не так, як у Києві і Броварах.
В державних нормативних актах ця інформація прямо не вказана, от вони і задають свої дані. До слова, ця цифра в Борисполі буде вища, ніж в вищеописаних містах. Може і правильно, бо споживачів менше, а може й ні, буду вникати, якщо критично буде.

Завтра буду телефонувати ще один раз + схожу в гості до тепломережі, якщо не почую те, що хочу (від t-oblik). Бо у них (у тепломережі)- якщо вірити інформації на їхньому ж сайті - на цю роботу (узгодження) - норма часу - 14 днів.

Що розповідають Ваші "слизькі" організації? Які ціни, терміни? Чи беруться за роботу?

За воду - вітаю Вас з закінченням епопеї, у мене якось ще не дійшли руки.

P.S. Може хтось якось прокоментує моє "простирадло" від 21.08.15? :protest: Бо якось не зрозуміло - чи всім начхати (т.є. нічого страшного, це нормально, їх не переробиш), чи лінь писати? :blah:
01 сен 2015 15:13
Вітаю!
По теплолічильнику поки-що ніяких змін.
Зате є новини для бажаючих повірити водолічильник без зйому.
Інформація - по зверненню в особисті повідомлення або в тему нижче. Ціна повірки - 150 грн. + ще пізніше додам загальних даних.
Нам потрібно набрати 25 лічильників. Інакше замірники не приїдуть. Часу - до понеділка, 7-го вересня.
Це остання з 3-х компаній, яка займається цим в Києві і погодилася приїхати в Бориспіль.
04 сен 2015 09:11
Вітаю!
По лічильникам води - оскільки активність бажаючих повірити лічильник без зйому, м'яко кажучи, не висока, то от Вам інша інформація - в буклеті від Нової Лінії зараз лічильник холодної води Novator коштує 152 грн чи десь поряд. Можна без ризику замінити лічильник, а існуючий - повірити - коли буде вільний час.
За теплолічильники - позавчора ввечері приходили монтажники, оглядали місце монтажу теплолічильника. До цього, розповідали, були на установці десь поряд - я не уточнював. Що неявно каже про те, що якийсь з проектів t-oblik таки вже підписав в "Тепломережі"...
17 сен 2015 20:59
По теплолічильнику - проект готовий, "Тепломережа" його прийняла, зараз він на узгодженні в ЖЕК-53. Теплолічильник вже встановили. Отримаю на руки узгоджений проект - дам більше інформації - з деталями.
А вода для поливу - таки з артезіанської свердловини, повідомив сантехнік. Зроблена була під час будівництва будинку для власних потреб.
23 окт 2015 13:54
Вітаю!
З теплолічильником розібралися - затвердили проект, опломбували, уклали доп. угоду. Працює тепер, радує око цифрами. Економію буду рахувати після 20 листопада. Колега, який встановив собі теплолічильник раніше (в Києві) розповів, що у нього виходить платити по лічильнику удвічі менше. У іншого колеги взагалі виникла ситуація, коли за опалення квартири йому виставляють рахунок менший, ніж за опалення місць загального користування. "Будем посмотреть!" (С).
З'явилася думка, що треба з "комірчин", які сховані за зачиненими дверима і не обігрівають МЗК (коридори і сходи), радіатори опалення треба переносити під вікно на сходах.
Які ще є варіанти?? Що скажете, сусіди???
18 дек 2015 19:22
Все доброго времени суток! В той то не ви у никакой активности по собранию 18.12.2015. Можеш не там смотрю?
18 дек 2015 20:43
Цитата "Popova.Anna":
Все доброго времени суток! В той то не ви у никакой активности по собранию 18.12.2015. Можеш не там смотрю?

Вітаю на форумі) Не смійте сумніватися, все там! Певно учасники зборів ще не все "переварили", обговорили... 8-)
Щоб продовжити розмову - зафіксую теми, які ми обговорювали і стосовно яких вирішили в першу чергу діяти. Їх 3 - ліфти, що часто виходять з ладу; реклама на фасаді будинку, за яку рекламодавець власникам будинку не платить; встановлення шлагбаумів для обмеження доступу у двір сторонніх осіб.
Прошу шановних співвласників активно вмикатися в спілкування! :hi:
18 дек 2015 21:45
Цитата "lerook":

Вітаю на форумі) Не смійте сумніватися, все там! Певно учасники зборів ще не все "переварили", обговорили... 8-)
Щоб продовжити розмову - зафіксую теми, які ми обговорювали і стосовно яких вирішили в першу чергу діяти. Їх 3 - ліфти, що часто виходять з ладу; реклама на фасаді будинку, за яку рекламодавець власникам будинку не платить; встановлення шлагбаумів для обмеження доступу у двір сторонніх осіб.
Прошу шановних співвласників активно вмикатися в спілкування! :hi:


Maksiks
Здрастуй lerook!
Хочу відповісти тобі з приводу місць загального користування від імені всіх «изранных», я бачу що ти не попав в число «изранных» і тебе по бориспільськи дуже давить жаба бо тобі не дісталася так звана каптерка. Роз`ясняю для таких як ти особо грамотних: потрібно було так років 5 зачекати пока почне будуватися новий будинок на стадії будівництва зайняти каптерку, потім заплатити прорабу який вів будівництво ту суму яку він вимагав, потім заказати двері заплатити за них гроші, потім поставити, встановлення також коштувало грошей. Після цього 2 рази в т. ч. і при вводі в експлуатацію двері приходилося знімати, виносити з під`їзду і вивозити потім так само завозити заносити на поверх, ліфту не було і виносили їх і заносили 3 здорових мужика І все це коштувало грошей і не малих. І ше один раз по вказівці прораба їх зняли вивезли в БМУ -53. Їх треба було там знайти і заплатити гроші щоб їх віддали назад і також заплатити за транспорт за те щоб занесли і встановили. Якщо тобі lerook так потрібна каптерка то ти можеш договорися з власником тієї каптерки яка тебе так напрягає і заплатити власнику тієї катерки, поскільки 6 квартир на поверсі 5/6 вартості скільки потратила ця людина на всі ці процедури і ключ буде у вас і ще бажано за моральні збитки за здоров`я що треба було потратити на всі ці процедури. А то ти хочеш і рибку з`їсти і в пруду не замочитися. А якщо ти особисто повернеш мені всі гроші що я потратив то може я від коптерки відкажуся. І це питання вже вирішувалося на загальних зборах мешканців будинку з ЖЕК -53, і вікривати їх ніхто тобі не буде, вони вже були відкритими і всі знають до чого це привело.
І не треба піднімати його знову і сталкувати людей лобами. По поводу опалення lerook пояснюю тобі, поскільки ти поставив лічильник як я бачу з форуму, то за опалення ти платиш копійки за рахунок свої сусідів і за місця загального користування також. Якщо ми всі поставимо теполічильники в квартирах то ти lerook будеш платити зовсім іншу суму.

З приводу регістрів опаленя які встановлені в цих каптерках – то потрібно написати лист в ЖЕК щоб їх відключили, або за літній період самостійно встановити терморегулятори, щоб вони відключалися на місці. З приводу переносу іх під вікно на сходову клітину – це неможливо, тому що батерії опалення на сходовій клітці можуть бути встановлені на висоті 2м. Можна тільки маленькі батереї поруч з вікном в крайньому випадку. І навіть якщо вони будуть встановлені то все тепло буде стояти під стелею чердака. Цю проблему необхідно вирішувати починати іншим чином. При будівництві в будинку при входових дверях повинні були бути встановлені тамбури. Що регламентується в усіх нормах.
18 дек 2015 22:10
Maksiks

Подумай lerook добре, нам тим, що ти прочитав і над тим що ти пишеш добре!
19 дек 2015 01:23
Цитата "Maksiks":


Maksiks
Здрастуй lerook!
Хочу відповісти тобі з приводу місць загального користування від імені всіх «изранных», я бачу що ти не попав в число «изранных» і тебе по бориспільськи дуже давить жаба бо тобі не дісталася так звана каптерка. Роз`ясняю для таких як ти особо грамотних: потрібно було так років 5 зачекати пока почне будуватися новий будинок на стадії будівництва зайняти каптерку, потім заплатити прорабу який вів будівництво ту суму яку він вимагав, потім заказати двері заплатити за них гроші, потім поставити, встановлення також коштувало грошей. Після цього 2 рази в т. ч. і при вводі в експлуатацію двері приходилося знімати, виносити з під`їзду і вивозити потім так само завозити заносити на поверх, ліфту не було і виносили їх і заносили 3 здорових мужика І все це коштувало грошей і не малих. І ше один раз по вказівці прораба їх зняли вивезли в БМУ -53. Їх треба було там знайти і заплатити гроші щоб їх віддали назад і також заплатити за транспорт за те щоб занесли і встановили. Якщо тобі lerook так потрібна каптерка то ти можеш договорися з власником тієї каптерки яка тебе так напрягає і заплатити власнику тієї катерки, поскільки 6 квартир на поверсі 5/6 вартості скільки потратила ця людина на всі ці процедури і ключ буде у вас і ще бажано за моральні збитки за здоров`я що треба було потратити на всі ці процедури. А то ти хочеш і рибку з`їсти і в пруду не замочитися. А якщо ти особисто повернеш мені всі гроші що я потратив то може я від коптерки відкажуся. І це питання вже вирішувалося на загальних зборах мешканців будинку з ЖЕК -53, і вікривати їх ніхто тобі не буде, вони вже були відкритими і всі знають до чого це привело.
І не треба піднімати його знову і сталкувати людей лобами. По поводу опалення lerook пояснюю тобі, поскільки ти поставив лічильник як я бачу з форуму, то за опалення ти платиш копійки за рахунок свої сусідів і за місця загального користування також. Якщо ми всі поставимо теполічильники в квартирах то ти lerook будеш платити зовсім іншу суму.

З приводу регістрів опаленя які встановлені в цих каптерках – то потрібно написати лист в ЖЕК щоб їх відключили, або за літній період самостійно встановити терморегулятори, щоб вони відключалися на місці. З приводу переносу іх під вікно на сходову клітину – це неможливо, тому що батерії опалення на сходовій клітці можуть бути встановлені на висоті 2м. Можна тільки маленькі батереї поруч з вікном в крайньому випадку. І навіть якщо вони будуть встановлені то все тепло буде стояти під стелею чердака. Цю проблему необхідно вирішувати починати іншим чином. При будівництві в будинку при входових дверях повинні були бути встановлені тамбури. Що регламентується в усіх нормах.

Вітаю на форумі і дуже дякую за розгорнуту відповідь!! Сподіваюсь, Ви були сьогодні на зборах до кінця і чули все, про що йшла мова і чим все закінчилося.
Тепер по пунктам:
1. Прошу мені не ТИкати, тому що особисто з Вами ми не знайомилися і, після того, як я прочитав Ваше звернення, не можу сказати, що я дуже розчарований з цього приводу. 2. Я вже казав на зборах і повторю для всіх (і для "избранных" в тому числі) - я не претендую на "каптьорку" або місце в ній. Але з точки зору загальної безпеки і відповідно до Закону України вони в перспективі мають бути відчинені або зацікавлені співвласники мають мати доступ до них. Ключові слова/причини - газові балони, вибухові/отруйні речовини, загнивші/забродивші продукти харчування, ну і сама дрібниця - законодавство України (ЗАКОН УКРАЇНИ
"Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", стаття 1 пункт 6, стаття 5 пункт 1,2, стаття 6 пункт 1 і т.д. - раджу ознайомитись, там багато цікавого). Те саме - з підвалом, приміщенням для вахтерів тощо.
3. Стосовно Ваших оплат - прораб "продав" Вам те, що йому не належить. З таким же успіхом Ви могли в нього повітря купити. Посилання на Закон - вище. Мені дуже шкода... :(
4. А двері Ваші, якщо ви їх купували і можете це довести. Та не приміщення за ними. І в цьому винних немає.
5. Стосовно того, що були загальні збори мешканців будинку з БМУ-53 з приводу "каптьорок" - проясніть будь ласка, що Ви маєте на увазі і де можна ознайомитися з протоколом зборів з рішеннями? До чого тут БМУ-53??
6. Я нічого не чув за історію "що було, коли двері були відчинені". Розкажіть будь ласка. За всіх я теж не певен.
7. Про "І не треба піднімати його знову і сталкувати людей лобами." - де я це робив? Свою мотивацію я привів вище. Ваші витрати для мене не настільки дорогі, як власна безпека.
8. Стосовно теплолічильника - коли Ви почнете займатися його встановленням, то в проекті його установки прочитаєте, з чого складається тариф. А поки цього немає, то повідомляю - за місця загального користування я сплачую окремо, до того ж, більше, ніж це справедливо - з моєї точки зору, оскільки МЗК рахується як фіксований відсоток від вартості 1 гігакалорії і не залежить від фактичних витрат загальнобудинкового чи мого теплолічильника. Крім того, змушений оплачувати додатково кошти відповідно до коефіцієнту, який враховує втрати в навколишнє середовище. І мої покази віднімаються від загальнобудинкових.
І так, я всім дуже раджу поставити квартирні теплові лічильники - хоча б з тієї причини, що так Вас буде неможливо змусити переплатити за тепло. До того ж, раджу не економити і дешеві не ставити - вода в системі опалення СТРАШНА, дешеві лічильники з механічним витратоміром швидко вийдуть з ладу. Чому я раджу ставити - хтось бачив загальнобудинковий лічильник? І Ви дійсно контролюєте людей, які знімають покази і впевнені, що там все так, як Вам пропонують платити??
А буду я більше платити чи менше коли кожен буде платити за себе - це вже зовсім інша і, до того ж, моя особиста справа! :thanks: В цьому питання кожен сам вирішує, що йому вигідно.
9. Стосовно винесення батарей - дякую за інформацію. Давайте обговорювати і вирішувати. Просто вимкнути регістри в "каптьорках" - погане рішення, як на мене, бо холод в коридорах = холод в квартирах. Але оскільки це питання (як переносити\куди, як обв'язувати) ми не зможемо вирішити ДО закінчення опалювального сезону, пропоную повернутися до його вирішення ближче до весни. А з тамбурами в нас вже не склалося, радує лише те, що на 1-му поверсі нема квартир.

Стосовно "думати добре" - дякую за пораду. В свою чергу раджу Вам бути терпиміше до людей і думати не лише про себе. Як не крути, ми всі живемо у одному великому гуртожитку і залежимо одне від одного. Наші стосунки як власників житла і просто сусідів регламентуються різними законами, нормами, традиціями і цінностями. Давайте їх дотримуватися, поважати одне одного! Було б добре, якби кожен регулярно приймав участь в вирішенні спільних питань для більш ефективного управління будинком і вцілому - містом/районом/країною.

А Вам, "Maksiks", ще раз дякую за Ваш пост. Продовжуйте, будь ласка, і надалі брати активну участь у вирішенні спільних питань.

Наразі було обрано 3 теми для обговорення з власниками. Які є ідеї з приводу цих тем??
19 дек 2015 08:20
Здраствуйте lerook!
Хочу відповісти, Ви купили квартиру останнім, і завдяки тому, що вмімо користуєтесяін інтернетом хочете всім руководити, те що ви не знаєте що віріщували на тих зборах і що творилося в будинку коли були відкриті каптерки це вже ваша проблема. Ви також не знаєте шо вирішували на зборах, коли до нас приходили представнтки "t-облік", я нагадаю : після розмови з цими представниками ми збиралися біля першого під'їзду і вирішили за пропозицыэю Али не будемо ставити квартирні лічильники тепла, тому що, в будинку встановлений загальнобудинковий лічильник і показники по теплопостачанню розділяються порівну між усіма споживачами тепла в залежності від загальної опалювальної площі, і всі не зможуть поставити ці теплолічильники в зв'язку з ситуацією яка склалася в нашій країні багато хто втратив роботу і не те щоб немає коштів поставити цей теплолічильник, а й закінчити ремонт, багато квартир стоять просто закритими а дехто живе з незакінченим ремонтом. На форумі приводилися цифри заборгованості по нашому будинку перед комунальними пілдприємствами, я знаю що ця цифра після закінчення опалювального сезону зросте в рази.
Ви ж перший побігли ставити цей теплолічильник, відключаючи тільки свою систему опалення, ви розбалансовуєте загальну систему опалення будинку і грієтеся за рахунок сусідів, фактичні загальнобудинкові витрати по будинку до ваших проплат не мають відношення, тому ви їх платите по коефіцієнту. Всі лічильники на тепло не встановлять в своїх квартирах, половина встановить, і правильно сказав ппредставник БМУ-53 учора на зборах, що встановлення квартирних лічильників це поки що екперемент, який на протязі 2-3 років може закінчитися тим, що вийде постанова і показники не будуть враховуватися при розрахунку за теплопостачання.
З повагою Maksiks.
19 дек 2015 09:54
Читаючи переписку вище, хочу висловити свою думку: якщо немає документів підтверджуючих право власності, то які можуть бути питання? А стосовно зборів 18.12, прошу всіх відповідальних по підіздах розповсюдити інформацію про даний форум з вказуванням на даний момент 3 визначених проблем. Зі своєї сторони зроблю розповсюдження по 2 підізду в понеділок.
19 дек 2015 10:34
Цитата "Maksiks":
Здраствуйте lerook!
Хочу відповісти, Ви купили квартиру останнім, і завдяки тому, що вмімо користуєтесяін інтернетом хочете всім руководити, те що ви не знаєте що віріщували на тих зборах і що творилося в будинку коли були відкриті каптерки це вже ваша проблема. Ви також не знаєте шо вирішували на зборах, коли до нас приходили представнтки "t-облік", я нагадаю : після розмови з цими представниками ми збиралися біля першого під'їзду і вирішили за пропозицыэю Али не будемо ставити квартирні лічильники тепла, тому що, в будинку встановлений загальнобудинковий лічильник і показники по теплопостачанню розділяються порівну між усіма споживачами тепла в залежності від загальної опалювальної площі, і всі не зможуть поставити ці теплолічильники в зв'язку з ситуацією яка склалася в нашій країні багато хто втратив роботу і не те щоб немає коштів поставити цей теплолічильник, а й закінчити ремонт, багато квартир стоять просто закритими а дехто живе з незакінченим ремонтом. На форумі приводилися цифри заборгованості по нашому будинку перед комунальними пілдприємствами, я знаю що ця цифра після закінчення опалювального сезону зросте в рази.
Ви ж перший побігли ставити цей теплолічильник, відключаючи тільки свою систему опалення, ви розбалансовуєте загальну систему опалення будинку і грієтеся за рахунок сусідів, фактичні загальнобудинкові витрати по будинку до ваших проплат не мають відношення, тому ви їх платите по коефіцієнту. Всі лічильники на тепло не встановлять в своїх квартирах, половина встановить, і правильно сказав ппредставник БМУ-53 учора на зборах, що встановлення квартирних лічильників це поки що екперемент, який на протязі 2-3 років може закінчитися тим, що вийде постанова і показники не будуть враховуватися при розрахунку за теплопостачання.
З повагою Maksiks.

Я створив форум, бо була (і ще досі є) анархія і базарування замість зборів і вирішення нагальних питань. І якщо Вам здалося, що я прагну кимось керувати, то... Вам здалося. :thanks:
Якщо Ви заявляєте, що колись були якісь збори і не хочете (або не можете) результат тих зборів оприлюднити - значить відношення до Вашої інформації - відповідне. За теплолічильники я все сказав вище. Інформація, яку ви надали (стосовно 2-3 років, розбалансування системи, вигідності оплати по коефіцієнту) не відповідає дійсності. Матиму час та натхнення - розберу детальніше.
І дуже Вам вдячний за зміну тону і градусу спілкування. Я ж не ворог Вам. Ну у всякому випадку Ви не ворог мені. Ми спільну справу намагаємося робити, правда??
Список контактів планую створити ввечері. Крім того, прошу в особисті повідомлення скинути мені електронні адреси власників, які є відмічені в списку як Активні. З вказанням номеру квартир. Дякую.
19 дек 2015 13:02
Всем привет !!!
Я смотрю немного отошли от темы )))
Относительно собрания 18.12.15,определили 3 проблемы, предлагаю начать с решения данных вопросов. Посмотрим какой будет обратная связь ЖЕК-53, а в процессе список будем пополнять.
Проблемы лучше решать не спеша, постепенно и главное ДРУЖНО :ded:
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
124. . .7
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx