Подать объявление

ЖК "Академгородок", ул. Уборевича, 6,8 - ул. Осенняя, 1 - "Альянс капитал"

ЗастройщикСтолица Будущего
Сдача ЖК2014 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 25.
4/16%
1/4%
5/20%
2/8%
13/52%
1. . .8911
28 ноя 2014 00:10
Фото за октябрь. Комплекс завершён.
04 дек 2014 17:45
Октябрь 2014 года
05 дек 2014 18:30
Доброго дня
Інвесторам обіцяли посприяти швидкому підписанню договорів із КиївЕнерго (і іншими інстанціями):запросити представників від відповідних інстанцій та інвесторів. А зараз ситуація складається, що в ЖЕКу про це почули вперше від нас. Підписати договір з Київенерго не можемо бо ще не утвердили постійну ел схему і, від цього ж представника ЖЕКу, чуємо інформацію що ці договора будуть готові після новорічних свят.. 6-)
22 дек 2014 06:24
Цитата "KJ":
Доброго дня
Інвесторам обіцяли посприяти швидкому підписанню договорів із КиївЕнерго (і іншими інстанціями):запросити представників від відповідних інстанцій та інвесторів. А зараз ситуація складається, що в ЖЕКу про це почули вперше від нас. Підписати договір з Київенерго не можемо бо ще не утвердили постійну ел схему і, від цього ж представника ЖЕКу, чуємо інформацію що ці договора будуть готові після новорічних свят.. 6-)

Доброго дня. Майнові права на власність Ви вже отримали, чи були проблеми з реєстрацією?
22 дек 2014 07:39
Отримали:)
22 дек 2014 22:36
Цитата "KJ":
Отримали:)
Через хабар? Мені пропонували вирішити питання за 900$ А так як я хабарі не плачу, отримав відмову :???: :wow:
24 дек 2014 11:53
Есть инвесторы, которые самостоятельно получили Свидетельство на квартиру в регистрационной службе без всяких "благодарностей"?
24 дек 2014 12:23
Цитата "АН«Оптима»":
Есть инвесторы, которые самостоятельно получили Свидетельство на квартиру в регистрационной службе без всяких "благодарностей"?

Теж цікавить. На видачі документів в ДРСУ, сказали що багато відмов, по цій адресі.
24 дек 2014 12:31
Ми НЕ самостійно отримували документи. Скажем так, нам допомогли
24 дек 2014 20:20
Подавайте документи самі!!!!!!!!!!Ми першого разу подавали та отримали відмову,звичайно розстроїлись,але через тиждень подали документи знову та отримали задовільний результат.Пробуйте і у Вас все вийде.
25 дек 2014 13:11
Давайте собирать статистику по отказам и успехам в получении документов, может что и прояснится :
по отказам - формулировка, в каком центре укргосреестра подавали документы, фамилия госрегистратора
по успешным случаям - в каком центре укргосреестра подавали документы, фамилия госрегистратора.

Итак - подавали на Народного Ополчения 1, получили отказ - "Згідно п. 1.2 поданих договорів суперфіцію № 1087, 1085, 1083, 1536 цільове призначення земельної ділянки - будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, але згідно декларації про готовність об'єкта до експлуатації № КВ143142460395 від 03.09.2014 відбулося будівництво багатоквартирних будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями господарського признячення, що суперечить вимогам глави 4 та статті 42 Земельного кодексу України."
Госрегистратор - Кендзьора В.Я.
25 дек 2014 20:26
Подавали-Народного ополчення 1, обидва раза. Першого разу була відповідь та сама що й у Вас,тільки реєстратор Шаманська А.С. Другий раз рішення задоволене реєстратор Ковальчук Олександр Юрійович. Успіхів Всім!
26 дек 2014 07:57
Охренеть!!! Каждый толкует закон, как ему вздумается...(((
28 дек 2014 20:15
Цитата "АН«Оптима»":
Давайте собирать статистику по отказам и успехам в получении документов, может что и прояснится :
по отказам - формулировка, в каком центре укргосреестра подавали документы, фамилия госрегистратора
по успешным случаям - в каком центре укргосреестра подавали документы, фамилия госрегистратора.

Итак - подавали на Народного Ополчения 1, получили отказ - "Згідно п. 1.2 поданих договорів суперфіцію № 1087, 1085, 1083, 1536 цільове призначення земельної ділянки - будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, але згідно декларації про готовність об'єкта до експлуатації № КВ143142460395 від 03.09.2014 відбулося будівництво багатоквартирних будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями господарського признячення, що суперечить вимогам глави 4 та статті 42 Земельного кодексу України."
Госрегистратор - Кендзьора В.Я.

Те саме і в мене в відмові, реєстратор Гриценко Л.Л.
02 янв 2015 08:18
Цитата "Vladimir TL":
Читаю я вас и радуюсь.
Давайте с вами забьемся если дом не достроят я вам бутылку Hennessy проставлю, а достроят к 2015 - вы мне. Или слабо?

Володя! Я где мой "Мартель"???
02 янв 2015 11:25
Цитата "АН«Оптима»":
Давайте собирать статистику по отказам и успехам в получении документов, может что и прояснится :
по отказам - формулировка, в каком центре укргосреестра подавали документы, фамилия госрегистратора
по успешным случаям - в каком центре укргосреестра подавали документы, фамилия госрегистратора.

И что вы сделаете, когда есть случаи неоднократного отказа одному (4 раза) при условии удовлетворения другим? Это в др. доме.
18 янв 2015 14:19
Право власності отримав :super: З другої спроби. Система ще гнила, рефлекси хабарництва ще присутні, ми повинні змінити цю систему.
20 янв 2015 09:07
Всем привет! Мы также обладатели квартиры в этом ЖК. Видели всю стройку от начала до конца, так как живем рядом. Сейчас подаем документы и заключаем договора с киевгазом и киевэнерго. Давайте держаться вместе, знакомится, в дальнейшем ведь будем все вместе решать вопросы по поводу охраны и т.д, хотелось бы иметь какую то коммуникацию с остальными жильцами:)Хорошего всем дня!
16 фев 2015 08:03
Ну где отзывы счастливых жильцов???
16 фев 2015 08:14
Щасливі жильці роблять ремонт :winky:
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .8911
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее