Подать объявление

ул. Саперное поле, 14/55 ( 3 очередь ), "Французский квартал"

234. . .6
08 дек 2015 10:32
Жилой комплекс "Французский квартал"
( 3 очередь )

Киев, ул. Саперное поле, 14/55
18 дек 2015 14:51
Порушу недоторканість даної теми, а то вона й буде стояти так як і 3 черга без діла... Інвестори 3 черги відмічаємось, ділимось новинами, хто що нового чув щодо нашого будинку.
Також прошу сусідів з інших черг поділитись наявною інформацією щодо 3 черги, так як сам не місцевий, тому відвідати будівництво немає можливості.
Останній раз коли я спілкувався з Будкапіталом мені сказали що забудовник через кризову ситуацію та внесення змін в проекто офіційно зсуває крайній термін здачі на 1 квартал 2016р. Також сказали що неофіційно будуть старатись здати до кінця 2015 року (аж смішно :faceoff: ) але для того щоб вразі якщо не встигнуть не переносити термін ще раз, то вирішили взяти термін з запасом, до кінця 1-го кварталу 2016.
На форумі ходили слухи щодо проблем з документами на землю, просідання будинку, тріщини в плиті і т.п. В кого які думки з цього приводу?
18 дек 2015 19:38
На прошлой неде проезжала мимо. Стройка идёт, людей мало, но внутри грохот какой-то стоит. Что-то делают. Риелторы народ возят на строительном лифте, квартиры показывают. Как говорят к апрелю сделают.
Что касается наружных работ-обкладывают кирпичом сваи, стеклят и что-то ещё там....
18 дек 2015 19:51
Цегляна кладка і скління це те чим вони там займаються ось уже більше року, нажаль... Давно вже пора зайнятись фасадом. Всеодно дякую хоч за якусь інформацію.
Те що квартири показують то це добре, головне щоб не показували ті що вже продані :) .
18 дек 2015 20:16
Они год практически ничего не делали, сейчас хоть какое-то движение. Радуюсь и этому)))
19 дек 2015 10:51
Сегодня строители с 5-й очереди сказали, что после нового года их переводят на 3-ю делать отделочные работы и фасад. Окончание работ им планировать трудно, говорят будет зависеть от погоды. Плановая дата ввода в эксплуатацию 2-й квартал 2016 года. Поздравляю вас, соседи из 3-й очереди. После такой паузы это хорошие новости.
08 фев 2016 08:17
Поділіться будь ласка наявною інформацією щодо 3 черги. Чи є якісь новини, чи ведуться якісь роботи окрім монтажу вітражів у комерційних приміщеннях?
08 фев 2016 10:59
Цитата "narayan":
Поділіться будь ласка наявною інформацією щодо 3 черги. Чи є якісь новини, чи ведуться якісь роботи окрім монтажу вітражів у комерційних приміщеннях?

На крыше третьей очереди поставили государственный флаг.
08 фев 2016 18:53
Вечер добрый!
Флаг -это не новость, стоит уже пол года.
Что делают внутри -не знаю.
Лицевую часть начали облицовывать утеплителем
09 фев 2016 09:44
Дякую за інформацію, хоч якийсь рух, будемо надіятись що згодом почнуть монтувати фасад.
09 фев 2016 21:53
Цитата "IrMa17":
Вечер добрый!
Флаг -это не новость, стоит уже пол года.
Что делают внутри -не знаю.
Лицевую часть начали облицовывать утеплителем

Вы наверное имели ввиду с Филатова? А то со стороны Оушена никаких движений нет, а по Филатова вечером в темное время проезжал, ничего не увидел.
10 фев 2016 06:32
Вчера разговаривала с Центральным отделам продаж, сказали, что собираются закончить в конце года :notsure:
10 фев 2016 06:40
Да, це повний ппц :faceoff: . І що інвестори 3 черги так і чекатимуть поки КМБ з року в рік переноситимемо здачу? Це вже конкретну аферу нагадує, враховуючи обіцяний термін здачі 3 квартал 2015... А ще якщо врахувати що оформленні документів з кожною чергою стає все довшим та довшим то я взагалі боюсь навіть рахувати коли теоретично ми зможемо заселитись... Не очікував такого кидка від кмб.
10 фев 2016 13:08
Фото сделано на прошлой неделе.
Там узенькая полосочка утеплителя в центре фасада. По периметру набивают крепежи для дальнейшей облицовки. Работают нетороплива, старательно .
10 фев 2016 15:39
Цитата "Litvina":
Вчера разговаривала с Центральным отделам продаж, сказали, что собираются закончить в конце года :notsure:


По 5й касательно сроков ввода какую то новую информацию Вам не сообщили?
10 фев 2016 19:09
Цитата "AlexBess":


По 5й касательно сроков ввода какую то новую информацию Вам не сообщили?
у

Сказали, что перенесли на июнь. Документы к Новому году :faceoff: .
Я предупредила, про недовольство масс, на что мне сказали, что если так стоит вопрос, то "возможно" запустят делать ремонты раньше.
Так что , соседи , нужно продолжать "давить". Надеюсь, люди отпишутся о результатах похода в КГС .
10 фев 2016 20:43
Спасибо за информацию.
19 фев 2016 13:49


Дела идут.
narayan , смотрите, балкончики уже с пирильцами)
Ваш какой?)))
19 фев 2016 13:58
О клас, дякую, підняли настрій ), мій вже теж з перилами, робота йде, це вже добре, ще б щось в середині робили...
19 фев 2016 17:17
Честное слово! Фото специально для вас делала. Сама часто мимо проезжаю). Вам ракурс подходит? Могу правее-левее взять! А мой балкон ещё без перил. Квартира на оушен смотрит. И балкончики уже обшиты утеплителем, заметили? :yes:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
234. . .6
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее