Подать объявление

ЖК "Козацкий" ( дом 2 ), ул. Гарматная - "Укрбуд"

1. . .4547. . .109
23 авг 2017 10:30
Формальность процесса не вяжется со встречным иском.
23 авг 2017 13:15
:super:
Цитата "Ikar59":
Формальность процесса не вяжется со встречным иском.
26 авг 2017 20:00

Ситуация с судебным иском по смене застройщика мне, как минимум, не ясна. Не знаю, может одного меня это тревожит? Пустяк вроде - застройщика менять по не понятным причинам.
В общем, составил такое письмо. В понедельник будет еще один звонок от меня в Житло-Капитал, и если ничего внятного не будет сказано, то я отсылаю его заказным письмом. Кому есть что добавить - пишите, буду дополнять обращение. Или копируйте, редактируйте и отправляйте от своего имени. Чего стесняться - наши деньги, и тут какие-то непонятки происходят. Пусть дают отчет.

Директору ТОВ «Фінансова компанія «Житло-Капітал»
Смілому Єгору Миколайовичу
ПІБ
Запит
Шановний Єгор Миколайович, я, ПІБ, ДД ММ 2016р. уклав із ТОВ «Фінансова компанія «Житло-Капітал» Договір №__________. Згідно цього договору я став Довірителем, а ваша сторона Управителем у справі управління грошовими коштами з метою отримання Довірителем у власність житла в об'єкті будівництва - житлово-офісного комплексу з підземним паркінгом по вул. Гарматній, 38 у Солом'янському районі м. Києва (Надалі ЖК «Козацький» (будинок №2)).
Випадковим чином я довідався про Ухвалу Господарського Суду міста Києва від 10.08.2017 по Справі № 910/11994/17 За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Житло-Капітал" до Державного публічного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд".
Із матеріалів Ухвали я дізнався:
1. Про існування договору-доручення на виконання функцій забудовника № 11/05/17-ВФЗ, укладений 11.05.2017 року між Товариством з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Житло-Капітал" та Товариством з обмеженою відповідальністю УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ.
2. Про Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем своїх зобов'язання за договором № 13/06-2 управителя із забудовником від 13.03.2013 в частині своєчасного виконання будівельних робіт по Житлову будинку №2 , що розташований по вул. Гарматній, 38 у Солом'янському районі м. Києва.
3. А також про зустрічну позовну заяву Державного публічного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд" про зобов'язання Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Житло-Капітал" відновити фінансування будівництва житлово-офісного комплексу з підземним паркінгом на земельній ділянці по вул. Гарматна, 38 у Солом'янському районі м. Києва (кадастровий номер земельної ділянки 8000000000:69:092:004) на поточні рахунки Державного публічного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд" відповідно до умов договору управителя із забудовником № 13/06-2 від 13.06.2013.
Ця інформація мене дуже здивувала, адже у пункті 2.1.1.12. Договору про участь у Фонді фінансування будівництва №________, що знаходиться у підпункті 2.1. «Права і обов’язки Управителя» зазначається: що (Управитель зобов’язується) «У разі зміни умов договору, укладеного між Управителем та Забудовником , укласти з Довірителем додатковий договір (внести зміни, викласти у новій редакції)». Жодної інформації щодо зміни забудовника ЖК «Козацький» ні особисто, ні на офіційних сайтах ТОВ «Фінансова компанія «Житло-Капітал» та ДПАТ "Будівельна компанія "Укрбуд" я не знайшов. Мій телефонний дзвінок від 21.08.2017, за номером +380 44 374 0308 що зазначений на сайті ТОВ «Фінансова компанія «Житло-Капітал» (//fkzhytlo.kiev.ua), також не дав бажаних відповідей – працівник, що зі мною розмовляла, відповіла, що з приводу позову нічого не знає, а юрист компанії наразі знаходиться у відпустці. Перелічивши проекти що зазначені на вашому сайті як «Наші проекти», я переконався що їх 49. Сорок дев’ять проектів що їх обслуговує один юрист? Сподіваюсь, це непорозуміння.
Вичерпавши всі відомі мені джерела комунікації і користуючись своїм правом Довірителя зазначеним у пункті 2.1.1.11. Договору про участь у Фонді фінансування будівництва №___________ (Управитель зобов’язується) «На письмовий запит Довірителя надавати інформацію про хід виконання умов цього Договору на протязі 30 календарних днів», та пункту 4.16. Правил фонду фінансування будівництва виду «А» у якому зазначено що «Управитель в інтересах Довірителів може, а на письмову вимогу Довірителя – зобов’язаний перевірити фінансовий стан Забудовника, вимагати від нього надання фінансових та аудиторських звітів та надавати заявникові інформацію про результати проведеної перевірки у тридцяти денний строк.», прошу вас дати обґрунтовані підтверджуючими документами відповіді на наступні питання:
1. На чому ґрунтуються позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Житло-Капітал" до Державного публічного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд" що розглядається Господарським Судом міста Києва у рамках Справи № 910/11994/17?
2. Чи був укладений договір-доручення на виконання функцій забудовника № 11/05/17-ВФЗ, укладений 11.05.2017 року між Товариством з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Житло-Капітал" та Товариством з обмеженою відповідальністю УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ? Якщо так, то яким чином цей договір впливає на ваші зобов’язання, зазначені у пункті 2.1.1.12. Договору про участь у Фонді фінансування будівництва №20-2007/2016-4?
3. Чи зберігає, на даний момент, силу, договір № 13/06-2 управителя із забудовником від 13.03.2013? Хто на даний момент є офіційним забудовником ЖК «Козацький» та чи існують об’єктивні причини та бажання для зміни забудовника вказаного об’єкту?
4. На якому етапі, на даний момент, знаходиться процес будівництва другого будинку ЖК «Козацький», та чи відповідає даний етап зазначеним зобов’язанням забудовника у графіку будівництва об’єкту?
5. Надати вичерпну інформацію про проведені фінансові та аудиторські звіти перевірки Забудовника (Державного публічного акціонерного товариства "Будівельна компанія "Укрбуд") що були проведені перед подачею означеної позовної вимоги. Якщо такі перевірки не проводились, то згідно пункту 4.16. Правил фонду фінансування будівництва виду «А», цим листом я надаю вам письмову вимогу щодо перевірки фінансового стану Забудовника, і вимагаю надання мені фінансових та аудиторських звітів про результати проведеної перевірки.
Цей запит на двох аркушах надсилається рекомендованим листом на адресу ТОВ «Фінансова компанія «Житло-Капітал» 02095 м. Київ, вул. Срібнокільська, буд. 12, НП-5 №172, кім.1. Відповідь прошу надати у письмовому вигляді із додаванням доказової документації на адресу

27 авг 2017 05:03
Я не юрист, но добавить нечего. С вашего разрешения скопирую и тоже отправлю заказным от нам. Считаю, что как минимум должно быть дополнение к договору о смене названия застройщика.
27 авг 2017 17:19
Спасибо Вам за такую инициативу!
Сообщите пожалуйста, если Вам ответят что-то внятное. Завтра тоже буду звонить им и уточнять что происходит.
28 авг 2017 07:19
Позвонил в Житло-Капитал. Секретарь записала номер и сказала что Юрист выходит завтра и завтра же перезвонит. Юрист Укрбуда сказал что не готов ответить и попросил тайм аут до сегодняшнего вечера. Ждемс... Но конверт уже купил. Обращение уйдет в любом случае.
28 авг 2017 09:38
Ждем тогда...
29 авг 2017 11:14
В ОП мне сегодня сказали,что дополнение к договору будет у Житло-капитала с Укрбудом.
29 авг 2017 12:08
Цитата "Позитивный сосед":
В ОП мне сегодня сказали,что дополнение к договору будет у Житло-капитала с Укрбудом.

Каким Укрбудом? Тут надо уточнять.
Это сколько угодно дополнять можно - сразу после урегулирования в суде. Сейчас, я так понял, два договора по застройщикам. И из-за того, кто застройщик (какой из Укрбудов) и идет судебное разбирательство со встречным иском.

У нас, как у инвесторов, договор с Житло-капиталом и его надо дорабатывать или переподписывать в случае смены застройщика.
Письмо-запрос в житло-капитал я вчера отправил. Месяц пошел. В Житло-Капитал позвонил и еще раз напомнил о себе. Говорят что вышел юрист на работу, но он на выезде.
В Укрбуд тоже названиваю, в отдел сопровождения. После этого прошу переключать на юристов. Попадаю на юриста Дмитрия. Дмитрий все обещает связаться с руководством, что-бы прояснить ситуацию, но как-то второй день у него не получается это сделать. Ладно, буду продолжать звонки до победного.
29 авг 2017 12:14
и надо уточнить как эта замена влияет срок сдачи дома?
29 авг 2017 12:26
Ребята, теребите все их все. Надо настаивать на публичности их действий. В разделе "Новости" на сайте должны быть не только поздравления с праздниками, а и действительно интересующая нас информация.
Телефон Житло капитал: 044 374 03 08
Телефон Укрбуда отдел сопровождения (соединить с юристами): 044 337-05-03 (Дима-юрист, надеюсь, так ты быстрее оторвешься от стула и найдешь контакт со своим руководством).
29 авг 2017 14:40
Телефоны без толку, димаюрист и тд. , завтра в офис к тем и к другим попробую, если есть желающие, присоединяйтесь
31 авг 2017 13:29
Отзвонился мне юрист из Житло Капитала. Он действительно один юрист в компании. Сказал что истинная причина застройщика в том, что ДПАТ Укрбуд вскорости будет приватизирован (проверил, в списке на приватизацию значится). О нас очень беспокоятся и поэтому меняют застройщика на правильный (частный) Укрбуд. А то кто будет новым хозяином ДПАТ Укрбуда неизвестно. Это причина, а поводы найдутся.
Понятно, что если дело обстоит именно так, то истинная причина не столько в заботе о нас, сколько в том, что-бы деньги пошли нужному застройщику. По окончании разбирательства будут уведомления. напомнил ему что это должны быть не уведомления а дополнения к договору о смене застройщика - как-то он на это промолчал. Посмотрим...

В общем, это объяснение меня устраивает - по крайней мере оно не противоречит логике (есть объяснимый мотив).
31 авг 2017 15:57
дом-то строится, и это успокаивает.
31 авг 2017 16:14
Цитата "InvestorOrlyatko":
дом-то строится, и это успокаивает.

смена застройщика может сильно повлиять на качество дома. Начинали одни а заканчивают другие.
И ещё вопрос, как смена отразится на сроках сдачи дома?
31 авг 2017 18:55
Что касается качества, то там оно что с одним застройщиком что с другим будет так себе (пример утепления мин ватой) что касается приватизации то это факт. Строительная государственная компания Укрбуд начиная с 2 Кв. 2016 г. Не начинала новые объекты по Киеву. А Ооо Укрбуд поимеет для обслуживания дома.
02 сен 2017 13:48
Добрый день. А что с сайтом, кто знает? Не могу сегодня зайти на него 🤔
02 сен 2017 14:55
Добрый день! Утром работал и сейчас тоже. Первая камера работает. Стройка движется.
07 сен 2017 17:36
Что там с нашим судом слышно?
10 сен 2017 12:52
Привет всем. Ходим с женой стать вашими соседями и присматриваем квартиры в жк. Хотим большую однушку(смотрели угловую на 52.2м2), там где обьедененный сан. узел, комната 25м2 и лоджия не застекленна и много стен смежных с коридором...... так вот на сколько холодная она? Мо кто то такую же купил? Поделитесь опытом на сколько холодные стены те что на улицу и те что в коридор?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .4547. . .109
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx